Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 15.novembris  


Uzsākts apjomīgs Vaives pagasta Rīdzenes un Krīvu ciemu ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projekts

  Cēsu novada pašvaldībā parakstīts līgums ar SIA „ BELSS” par ūdenssaimniecības  rekonstrukcijas projektu izstrādi Vaives pagasta Rīdzenes un Krīvu ciemos. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētais projekts paredz ūdensvada un kanalizācijas tīklu atjaunošanu, attīrīšanas iekārtu sakārtošanu. Paredzēta arī ūdens atdzelžotavas ēkas siltināšanu un ūdenstorņa rekonstrukciju Rīdzenē. Abu projektu kopējās izmaksas ir plānotas 460103,48 LVL. Projekta attiecināmās izmaksas ir 377134 LVL, no tām Eiropas reģionālā attīstības fonda finansējums ir 320563,9 LVL, pašvaldības finansējums 56570,1 LVL. Pārējā kopējo izmaksu daļa (82969,48  LVL) ir pievienotās vērtības nodoklis, ko sedz pašvaldība.

 SIA „ BELSS”  tiesības izstrādāt Rīdzenes un Krīvu ciemu ūdenssaimniecības atjaunošanas projektus ieguva konkursa kārtībā. Uzņēmuma speciālistiem ir laba pieredze infrastruktūras objektu projektēšanā. Rīdzenes un Krīvu ciemu ūdenssaimniecības rekonstrukcija ir jāīsteno 18 mēnešos, projektēšana jāpabeidz nākošā gada februārī.  

Attēlā: Cēsu novada Vaives pagasta pārvaldes vadītāja Valda Zaļaiskalna un

SIA „ BELSS”  projektu vadītājs Lauris Bernāns sadarbosies, lai veiksmīgi īstenoto vērienīgo projektu.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv