Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.novembris  


8.decembrī Miks Dukurs koncertprogrammā TU MANI CEL

8. decembrī plkst. 17:00 CATA Kultūras namā Miks Dukurs ar grupu “Pozitive For” koncertprogrammā “Tu mani cel”.

 

Miks Dukurs ar POSITIVE FOR sākot ar rudeni piedāvā koncertprogrammu "TU MANI CEL".


Frāze "Tu Mani Cel" daudziem iespējams ar neko neasociējas, bet iespējams vēl vairāk būs tādi, kas to saista ar Mika Dukura un Dj Dween 2011. gada vasarā radīto kopdarbu. Vēl daži to asociē kā "žiguļu dziesmu", jo šajā vasarā tapusi arī dziesmas video versija, kurai tika izmantots mūzikas producenta - Fakts "Tu Mani Cel" remix. 

Nedaudz īsāku laika periodu pastāv grupa "Positive For", kur Miks darbojas kopā ar sev tuviem cilvēkiem, māsu Paulu un tēvu Ediju. Šis dziedošais Dukuru trio plašāku atpazīstamību iemantojis šova "Dziedošās Ģimenes" pirmajā sezonā, taču pavisam nesen apvienojušies zem vienota nosaukuma - "Positive For", kas tulkojot uz latviešu valodu nozīmētu - pozitīvi priekš. Nosaukums intonējams ar daudzpunkti, kas seko aiz tā, jo, ja uz afišām vajadzētu minēt visus, kuriem veltam sevis rakstītos skaņdarbus, tad vietas nekad nepietiktu!

"Positive For", ievērojot vēl šobrīd virmojošo aktivitāti ap nosaukumu "Tu Mani Cel" nāk klajā ar veselu koncertprogrammu, kas finālā ar šo skaņdarbu arī atrisināsies. Šobrīd grupas sastāvs, cieši sadarbojoties ar producentu Kristapu Krievkalnu, strādā pie sava debijas CD materiāla, bet koncertprogrammā būs dzirdami jau pāris ierakstītie un publicētie singli (piemēram, "Tev", "Dvēseles Juriste", "Coo Coo" un citi). Miks kā solists arī pirms apvienības „Positive For” rašānās ierakstījis vairākas zināmas un mazāk zināmas kompzīcijas, tāpēc lielu daļu programmas veidos viņa solo karjeras repertuārs. Sagaidāmi arī muzikāli pārsteigumi - dziesmas jaunās skaņās un pirmatskaņojumi.

       

Muzikālo kodolu "Positive For" sastāvam veido trīs Dukuri, bet neiztikt bez papildspēkiem, tādēļ vienmēr sagaidāms arī ceturtais personāžs kā viesis, kurš visbiežāk būs redzams pie sitamajiem instrumentiem. Lielu daļu muzikālo funkciju pildīs mūsdienu pieejamās datortehnikas iespējas, bet ir padomāts arī par vizuālo noskaņu radīšanas uz skatuves. Ceram uz pozitīvu rezultātu, kas ikvienam, kurš apmeklēs koncertu, liks justies pacilāti un īpaši.

 

Biļetes cena : 5, 3, 3,50 un 2,50

Biļešu iegāde: AS CATA un  Biļešu Paradīzes kasēs

 

 

*POSITIVE FOR menedžments: +371 20284555

info@positivefor.com

www.positivefor.com

www.facebook.com/positivefor

www.twitter.com/positivefor

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv