Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 15.novembris  


18.11.-15.01.2013. apskatāma fotoizstāde „Cēsis manās acīs”

Cēsīs, kur ir iespēja gan baudīt mieru, gan sapņot un izzināt, gan piedzīvot svētkus un interesantas aktivitātes, šķiet nebūtu grūti noķert skaistu foto mirkli. Un katram tas mirklis visticamāk izdotos savādāks!

 

No 18.novembra Cēsu Tūrisma informācijas centrā atvērta fotoizstāde „Cēsis manās acīm”, kurā apskatāmas cēsnieku fotografētas 25 bildes ar skaistākajām vietām pilsētā un dabas noskaņu gleznām.

 

„Kāds ir ieraudzījis Livonijas ordeņa pili un tās noslēpumainību, cits ierāmējis Jaunās pils eleganci un smalkumu. Cēsu Rožu laukuma dvēsele ir redzama strūklakā, kad ūdens visās varavīksnes krāsās spēlējas neskaitāmās spuldzītēs, bet Cēsu vecpilsētas bruģētajās ieliņās pastaigājoties var sajust senatnes klātbūtni. Nevar nesajust romantisko noskaņu Cēsu pils parkā vai klusuma noskaņu gleznainajā miera oāzē pilsētas centrā Maija parkā. Un ir Cēsīs un ap Cēsīm tik daudz vēl arī nepieminētu, skaistu vietu, kurā katrs redz savu burvību,” par fotogrāfijām stāsta izstādes veidotāja, galvenā tūrisma speciāliste Līga Krieviņa.

 

To arī aicinām izjust caur „Cēsis manās acīs” fotogrāfijām!

 

*Izstāde tapusi balstoties uz izsludināto fotokonkursu sociālajā portālā Facebook, kurā tika kopumā iesūtītas 60 fotogrāfijas, un portāla apmeklētāju balsojums noteica tās 25, no kurām tiek veidota fotoizstāde „Cēsis manās acīs”.

 

Izstāde apskatāma  Cēsu Tūrisma informācijas centrā(Pils laukums 9) līdz 2013.gada 15.janvārim.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv