Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.decembris  


Seši Cēsu daudzdzīvokļu māju iekšpagalmi labiekārtoti projekta ietvaros

Žūrijas komisija izvērtējusi septiņus iesniegtos projektu pieteikumus Cēsu pilsētas domes izsludinātajā konkursā "Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekškvartālu labiekārtošana" un atbalstījusi sešu projektu realizēšanu.

Cēsu pilsētas dome 2008.gada 7.augustā izsludināja konkursu, kurā aicināja piedalīties daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekus, piedāvājot iespēju labiekārtot māju pagalmus un iekškvartālus. Pieteikumi bija jāiesniedz līdz 12.decembrim.

Cēsu pilsētas domes projektu vadītāja Sanita Breikša stāsta, ka tikai viens no apstiprinātajiem sešiem projektiem izmantojis maksimālo iespējamo finansiālo apjomu un paredzamo domes līdzfinansējumu: „Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Maija ielā 2 projekta ietvaros plānojusi gājēju celiņa un ieejas kāpņu sakārtošanu, par kopējo summu 3042,00 Ls, kur 50% no izmaksām projekta ietvaros sedz Cēsu pilsētas dome.”

Visi iesniegtie projekti ietver viena veida labiekārtošanas darbus. Projektus par pievadceļu seguma atjaunošanu iekškvartālos un pie atsevišķām mājām  iesnieguši daudzdzīvokļu māja Ezera iela 6, Gaujas iela 58, Vāveres iela 12 un 14, Maija iela 3, Birzes iela 7, Akmens ielas un Viestura ielas mikrorajons.

Konkursa mērķis bija aicināt mikrorajonu iedzīvotājus – daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekus kopā ar kaimiņiem izplānot un īstenot sen iecerētas idejas, kas uzlabotu dzīves kvalitāti mikrorajonos. Projektu konkurss iedzīvotājiem deva iespēju sakārtot piebraucamos pievadceļus pie mājām, ierīkot rotaļu laukumus, sakārtot apgaismojumu, ierīkot apstādījumus, atkritumu konteineru laukumus, izbūvēt gājēju celiņus u.c.

Cēsu dome ir noteikusi arī piešķiramo līdzfinansējumu vides uzlabošanas projektiem, to paredz domes izdotie saistošie noteikumi Nr.17. „Par Cēsu pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemes gabalu labiekārtošanai" (2008.07.10. lēmums Nr.599, prot. Nr.12, p.23.), nosakot, ka līdzfinansējuma apjoms nepārsniedz 50% no kopējām projekta izmaksām, bet ir ne vairāk kā 6000LVL stāvlaukuma vai pievadceļa izbūvei, 3000LVL iekškvartālu apgaismojuma izbūvei un 2000LVL citam labiekārtojumam. Kopējais konkursa finansējuma apjoms 30 000LVL.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv