Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 15.decembris  


Darba kalendārs 15.-19.decembris

15.decembris, pirmdiena

  • Cēsu pilsētas attīstības un teritorijas plānošanas komisijas sēde plkst.14.00

 

16.decembris,otrdiena

  • Cēsu pilsētas dzīvokļu un personu reģistrācijas komisijas sēde plkst.9.00
  • Cēsu pilsētas attīstības un teritorijas plānošanas komisijas sēde plkst.13.00

 

17.decembris, trešdiena

  • Cēsu pilsētas Transporta kustības organizācijas komisijas sēde plkst.12.30. Sēdē izskatīs arī jautājumu par transporta plūsmas shēmu Cēsu vecpilsētā. Sēdē izskatīs Cēsu pilsētas domes deputātu ierosinājumus par transporta kustības un maksas autostāvvietu organizēšanu vecpilsētas teritorijā. Komisijas lēmums par transporta kustības shēmu tiks virzīts uz nākamo Cēsu pilsētas domes sēdi š.g.18.decembrī.

 

  • KNHM projektu noslēguma pasākums Cēsu pilsētas domes zālē plkst.16.00. Jau ziņots, ka š.g. sākumā Cēsu pilsētas dome jau otro gadu pēc kārtas, sadarbojoties ar Nīderlandes apvienoto fondu KNHM, rīkoja projektu konkursu „Idejas īstenojas”. Konkursā iedzīvotāju grupas varēja īstenot projektus 1000 EUR apmērā. Noslēguma pasākumā klātesošie tiek iepazīstināti ar 15 paveiktajiem projektiem un to rezultātiem. Divi žūrijas izvirzītie projekti iegūs ielūgumu uz 2008.gada Vislatvijas KNHM projektu konkursa noslēguma pasākumu Atpūtas Centrā „Lido” , kā arī saņems naudas balvu no KNHM fonda 500 EUR apmērā.

 

18.decembris, ceturtdiena

  • Cēsu pilsētas pašvaldības mantas atsavināšanas un izsoles komisijas sēde plkst.10.00
  • Domes sēde12.00. Sēdē izskatīs nākamā pusgada Cēsu gadatirgus grafiku, lems par Cēsu rajona komunistiskās genocīda upuru piemiņas memoriāla izveidošanu Valmieras ielā 10a, Cēsīs, kā arī par ierosinājumu likvidēt nodibinājumu „Vidzemes attīstības aģentūra” un citiem aktuāliem jautājumiem. Deputāti lems arī par grozījumiem nekustāmā īpašuma Raiņa ielā 33, Cēsīs privatizācijas projektā.

 

19.decembris, piektdiena

  • Cēsu pilsētas Tūrisma padomes sēde plkst.8.30
  • Būvvalde plkst.13.00

 

 

21.decembris, svētdiena plkst.18.00 ikviens interesents aicināts pievienoties kopīga bluķa vilkšana pa Cēsu vecpilsētuAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv