Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 16.janvāris  


Turpinās Cēsu ūdenssaimniecības attīstība

Cēsu pašvaldības SIA „Vinda” informē, ka š.g.6.janvārī veiksmīgi ir novērsta ūdensvada avārija Gaujaslīču ielā, Cēsīs. Tā kā cauruļvads ir vecs un nolietots, bieži tiek konstatēti tā pārrāvumi. SIA „VINDA” informē, ka minēto cauruļvadu plānots rekonstruēt projekta  „Notekūdeņu  attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija Cēsīs” 3. kārtas ietvaros, kas tiks uzsākts š.g. sākumā.

 

2008.gada nogalē SIA „Vinda” pabeigusi projekta  „Notekūdeņu  attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija Cēsīs” realizāciju, līdz ar to ir noslēgusies Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta 2.kārtas realizācija, un 2008.gada rudenī uzņēmums uzsāka projekta 3. kārtas īstenošanu.

 

Šobrīd ir saņemti un tiek izvērtēti pretendentu piedāvājumi divām atklātām iepirkuma procedūrām – Inženiertehniskajai būvuzraudzībai un Krasta ielas kanalizācijas sūkņu stacijas rekonstrukcijai.

 

Drīzumā tiks noslēgts līgums ar SIA „Lakalme” par būvuzraudzības veikšanu, potenciālais būvdarbu līguma izpildītājs vēl nav izvēlēts.

 

Pagājuša gada nogalē Vides ministrija izsludināja divus konkursus – apjomīgai tīklu būvniecībai un rekonstrukcijai Cēsīs un tīklu apkalpošanas iekārtu piegādei Cēsīs. Abiem minētajiem konkursiem piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir noteikts šī gada 3.februāris. Par tīklu būvniecības konkursu interesi ir izteikušas ļoti daudzas būvfirmas un pēc pretendentu pieprasījuma, 14.janvārī notika vietas apskate.   

 

 

Vairāk informācijas:

Vallija Majore

Tālr.64123526

www.vinda.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv