Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 16.janvāris  


Krišjānis Kļaviņš kļūst par SK „Cēsis” prezidentu

24 gadus vecais Krišjānis Kļaviņš, kurš līdz šim pildīja SK „Cēsis" tehniskā direktora pienākumus, kļuvis par SK „Cēsis" prezidentu, skcesis.lv paziņoja līdzšinējais prezidents un Cēsu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs.

SK „Cēsis" sastāvā ietilpst četras sporta spēļu komandas: sieviešu basketbola komanda SK „Cēsis" (LSBL, BWBL, FIBA EuroCup women), vīriešu basketbola komanda SK „Cēsis" (LBL otrā divīzija), vīriešu volejbola komanda „Cēsu Alus" (Latvijas virslīga, „Schenker" Baltijas līga), vīriešu florbola komanda „Celtik/Lekrings" („Hipolīzings" florbola virslīga).

„Sākot no 2009.gada 15.janvāra par SK „Cēsis" prezidentu kļūst Krišjānis Kļaviņš. Divu ar pusi gadu laikā Kļaviņš darbā ar SK „Cēsis" sieviešu basketbola komandu pierādījis izcilas menedžera dotības un pacēlis komandu no amatieru vienības statusa līdz Latvijas labākajai vienībai. 2008.gada noslēgumā viņam tika izteikts piedāvājums kļūt par visa kluba prezidentu, ko K.Kļaviņš pieņēma. Uzskatām, ka viņš ir viens no talantīgākajiem Latvijas sporta menedžeriem ar izteiktām līdera dotībām, spēju pārliecināt cilvēkus, liels Cēsu sporta patriots. Jūtu, ka kluba labā esmu paveicis visu, ko varēju, K.Kļaviņš ir labākais iespējamais nākamais kluba prezidentus," uzskata J. Rozenbergs.

„Vispirms vēlos pateikties līdzšinējam kluba prezidentam Jānim Rozenbergam par veiksmīgo darbu aizvadītajos gados. SK „Cēsis" ir kļuvis par ļoti spēcīgu spēlētāju Latvijas sportā ar trim komandām Latvijas čempionāta augstākajās līgās un vienu otrajā divīzijā. Analogi ir tikai SK „Rīga" un „Liepājas Metalurgs", tās ir pilsētas ar daudz lielākām finanšu iespējām, tāpēc SK „Cēsis" paradītais ir ļoti labs rezultāts. Par galveno savu pienākumu uzskatu nodrošināt sekmīgu visu četru komandu startu Latvijas čempionātos un cīņu par visaugstākajām vietām, izņemot vīriešu basketbola komandai. SK „Cēsis" sieviešu basketbola komanda un „Celtik/Lekrings" florbola komandas ir pilnībā gatavas izcīnīt Latvijas čempionu titulus šosezon. Ļoti nopietni pašlaik strādājam, lai vīriešu volejbola klubs „Cēsu Alus" kļūtu par nopietnu pretendentu cīņai par Latvijas volejbola čempionāta medaļām. Tuvākās nedēļas laikā klubs sniegs oficiālu paziņojumu šajā jautājumā. Esmu izvirzījis mērķi Cēsīs tuvāko piecu gadu laikā izveidot laba līmeņa futbola klubu, kas startētu Virslīgas čempionātā. Pašlaik lielākā problēma ir stadiona un kvalitatīvas treniņu bāzes trūkums," nākotni ieskicē Krišjānis Kļaviņš.

Krišjānim Kļaviņam ir nepabeigta augstākā izglītība Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē Komunikāciju studiju programmā, absolvējis Priekuļu vidusskolu. Kļaviņš strādājis Latvijas Futbola federācijā par preses sekretāru, kā arī sporta žurnālistu „Radio SWH", „Radio 3", „Latvijas Televīzijā", Cēsu rajona laikrakstā „Druva".

Informāciju sagatavoja:

Dāvis Dedumets, SK "Cēsis" preses sekretārsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv