Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2013.gada 16.janvāris  


Aicinām slidot Rožu laukumā!

„Rožu laukums šoziem ir īpaši skaists” – to bieži dzirdam sakām mūsu klientus, ieturot maltīti Cafe 2 Locals terasē, to redzam no daudzajiem foto sociālajos tīklos.

Tāpēc nolēmām šo vietu padarīt vēl jaukāku, ierīkojot pilsētas slidotavu. Sadarbībā ar a/s „Cēsu alus” un Cēsu novada pašvaldību pēdējās dienas bijušas visai rosīgas, līdz Rožu laukuma bruģis ir pārtapis par kvalitatīvu slidotavu. Atliek tik ņemt slidas un doties uz skaistāko ziemas vietu Cēsīs – Rožu laukumu!

Jau ceturto gadu Cēsu pilsētas slidotavas ierīkošanu atbalsta a/s „Cēsu alus. Šogad liels paldies arī SIA „Kurmis Būvniecība”, VUGD Cēsu nodaļai un pašvaldības uzņēmumam „Vinda”, bez kuru atbalsta slidotavas izveide nebūtu iespējama! Par slidu nomu rūpēties mums palīdzēs „Aktīvā tūrisma centrs EŽI”, viņiem esam pateicīgi arī par padomiem slidotavas tapšanā.

Drošības apsvērumu dēļ hokeju uz Rožu laukuma slidotavas spēlēt nedrīkstēs.

Nakts stundās, kad tas būs nepieciešams, laukumu uzlabosim, tāpēc aicinām cēsniekus būt saprotošiem un ievērot norobežojošās lentas, šai laikā nekāpjot uz laukuma, lai nesabojātu ledu un slidošanas prieku pārējiem. Tāpat būsim pateicīgi par palīdzību sniega tīrīšanā un laukuma labiekārtošanā ikvienu slidot gribētāju.

Sasildīties pēc jautrības slidotavā vai vērot slidošanas prieku, baudot maltīti un ziemīgus dzērienus, aicinām mūsu kafejnīcas stiklotajā terasē. Tur ir tik silti un mājīgi!

 

Slidotavas darba laiki:

P. – P. 12.00 – 22.00

S., Sv. 10.00 – 22.00

 

Uz tikšanos!

Cafe 2 Locals komanda

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv