Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 16.februāris  


Cēsis gūst arvien lielāku ievērību starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2006”

Cēsis gūst arvien lielāku ievērību starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2006”

 

Starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Balttour 2006”, kas aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās izstāžu hallē Ķīpsalā, Cēsu tūrisma informācijas stenda apmeklētība, salīdzinot ar citiem gadiem, bijusi vēl lielāka.

 

Šogad ievērojami ir palielinājusies apmeklētāju interese tieši par naktsmītnēm Cēsīs un rajonā. Kaut arī Cēsu rajonā naktsmītņu piedāvājums ir viens no bagātākajiem Latvijā, gaidot Cēsu 800 gades jubileju šī gada jūlijā, lielākā daļa Cēsu viesnīcu un viesu māju uz svētku laiku jau ir rezervētas. Šī iemesla dēļ svētku organizatori aicina cēsniekus apsvērt iespējas pilsētas viesiem piedāvāt naktsmītnes savās dzīves vietās, tādējādi dodot būtisku ieguldījumu jubilejas veiksmīgā norisē.  

 

Joprojām aktuāla ir apmeklētāju interese arī par aktīvās atpūtas iespējām Cēsīs un rajonā – ūdens tūrisms, velomaršruti, kā arī plānotie pasākumi.  

 

Izstādē „Balttour 2006” Cēsu tūrisma piedāvājums tika prezentētas kopējā Vidzemes Tūrisma asociācijas stendā, kurā pie Cēsu domes un Tūrisma informācijas centra pārstāvjiem apmeklētāji bez maksas varēja saņemt jaunākos materiālus par tūrisma, atpūtas un izklaides iespējām Cēsu pilsētā un rajonā. Jāatgādina, ka tieši Vidzemes novada stends izstādes noslēgumā tika atzīsts par visizskatīgāko.

 

Ņemot vērā, ka starptautiskās tūrisma izstādes ir lielisks veids, kā prezentēt aktuālāko tūrisma piedāvājumu pilsētā visas pasaules mērogā, Cēsu TIC pārstāvji šīs nedēļas nogalē Tallinā piedalīsies arī ikgadējā tūrisma gadatirgū „Tourest 2006”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 41 27755

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv