Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 16.februāris  


19.februārī piedalies neparastā Gaismas pils radīšanā Vienības laukumā

Cēsīs sāksies Gaismas pils būvniecība

 

19.februārī no plkst.9.00 – 13.00 Cēsu Vienības laukumā sāksies akcija „Gaismas pils radīšana”.

 

Gaismas pils būvniecība notiks no sniega un ledus. To veiks Cēsu Mākslas skolas audzēkņi tēlnieka Matiasa Jansona un mākslinieka Eero Rass vadībā. Celtnes radīšanā piedalīsies arī sniega skulptūru veidošanas virtuozs Einārs Vilnis un mākslinieks Vilius Matutis.  Savu roku un gaišos prātus radošajā darbībā pieliks arī Cēsu Centrālās bibliotēka, Cēsu Kultūras centrs,Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs,Cēsu novada pašvaldības pārstāvji, viesi un interesenti.

 

Pils tiks uzcelta no Vienības laukumā sastumtās sniega kaudzes. Paredzēts, ka celtne būs miniatūrā Rīgā topošās Gaismas pils kopija. Cik ilgi celtne rotās pilsētas centru nav zināms, tas šoreiz būs laikapstākļu ziņā, bet cerība, ka tā noturēsies vismaz līdz pirmajiem pavasara paliem.

 

 ”Visi grib Gaismas pili! Kurš Gan to negrib!? Tāpēc neskatoties uz saspringto finansiālo valstī, mēs pierādīsim, ka izmantojot radošumu un dabas resursus Cēsīm var būt sava Gaismas pils”, ar optimismu un humoru saka pasākuma organizatore Inese Ciekure.

 

Visi, kuri vēlas iesaistīties pils būvniecībā, aicināti pulcēties 19.februārī plkst.9.00 Cēsu Vienības laukumā, līdzi ņemot siltus dūraiņus un možu noskaņojumu!

 

Piedalies Cēsu Gaismas pils tapšanā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

Mob. 29293195

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv