Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 16.februāris  


Parakstīt Labas gribas manifestu var arī Cēsu novadā

Pirmdien 13.februārī Rīgas pilī tika parakstīts Labas gribas manifests. Tas  iecerēts kā sabiedriska vienošanās par cilvēciskas saprašanās principiem. Tas nav politisks dokuments, kam būtu saistība ar likumiem vai vēstures notikumiem. Vienlaikus manifests noraida jebkādu iespēju, ka Latvijā varētu būt virzība uz divu valsts valodu kompromisu.

  Manifests sākas ar vārdiem – „  Mēs, Latvijas pilsoņi un iedzīvotāji, apņemamies ieguldīt savus spēkus, lai veicinātu izpratni un izlīgumu starp dažādiem Latvijā dzīvojošiem cilvēkiem.”

   Labas gribas manifestu ir parakstījuši Valsts prezidents Andris Bērziņš, mācītājs Juris Rubenis, mūziķi Marija Naumova, Renārs Kaupers, citi sabiedrībā pazīstami cilvēki. Tie, kas ar savu parakstu vēlas atbalstīt manifestā paustās cilvēciskās saprašanās un izlīguma idejas Cēsu novadā var parakstīties Cēsu centrālajā bibliotēkā Raunas ielā 1., Cēsu novada pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā Bērzaines ielā 5. Un Vaives pagasta pārvaldē „ Kaķukrogā”

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv