Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 16.februāris  


Šovasar noslēgsies Izglītības iestāžu informatizācijas projekts

2010.gadā tika noslēgts līgums starp Valsts izglītības attīstības aģentūru un Cēsu novada pašvaldību par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Izglītības iestāžu informatizācija”  īstenošanu.  Projekts tiek īstenots ar 100 % Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalsta finansējumu par kopējo summu LVL 95619,97.

   Kā informē Cēsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas Projektu speciāliste Laine Madelāne sešas novada mācību iestādes – Rāmuļu, Līvu, Cēsu 1. un 2.pamtskoā, Pastariņa sākumskolā un Pilsētas pamatskolā klašu aprīkojums papildināts ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām – portatīviem datoriem, interaktīvām tāfelēm. Vēl skolām tiek piegādāti 14 portatīvie datori. Ir veikts iepirkums un martā novada mācību iestādes saņems arī 96 stacionāros datorus.

Projekta īstenošanas termiņš ir  2012.gada 30.jūnijs. Tā mērķis ir izglītības iestāžu nodrošināšana ar drošu un uzticamu informācijas un komunikāciju tehniku, tādējādi uzlabojot izglītības kvalitāti un efektivitāti.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv