Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.marts  


Inese Galante un Sergejs Jēgers Lieldienu priekšvakarā aicina uz baroka mūzikas šedevru atskaņojumu

Svētdien, 2008.gada 16.martā pl.18.00 Cēsu Kultūras centrā Hermaņa Brauna Fonds publikai piedāvā baroka mūzikas komponistu Pergolezi un Vivaldi meistardarbu „Stabat Mater” un A. Stradellas „ Pieta Signore” atskaņojumu un jaunā CD prezentāciju.

Pasaulē cildinātie mūziķi Inese Galante (soprāns), Sergejs Jēgers (kontrtenors), Andris Veismanis (diriģents) un instrumantālais ansamblis sniegs klausaītājiem iespēju līdzdzīvot gavēņa laika dziedājumam baroka mūzikas skaņās.

Tā ir reta izdevība un veiksme, ka abi izcilie mākslinieki ir vienlaicīgi atraduši laiku un iespēju radīt vēl nebijušu Pergolezi Stabat Mater izpildījumu. Kontrtenora un soprāna dueti šajā skaņdarbā ir īpaša un reta dāvana klausītājiem.

 

Biļetes cena: no Ls 2,- līdz Ls 7,-

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Slotina – Brante

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

marika@kulturcentrs.lv

29249647Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv