Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 16.marts  


Paplašina Zupas virtuves pakalpojumu Cēsīs

Lai mazinātu nabadzības radītās sekas Cēsu pilsētas trūcīgajiem iedzīvotājiem, tai skaitā, vienatnē dzīvojošiem pensionāriem, laikā no 16.marta līdz 15.aprīlim ar Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” finansiālu atbalstu siltas pusdienas mazturīgākie cēsnieki varēs saņemt katru darba dienu.

 

Zupas virtuves pakalpojumu pirmdienās un ceturtdienās Cēsu pilsētā jau ilgāku laiku nodrošina dažādu reliģisko konfesiju draudzes. Ņemot vērā iedzīvotāju dzīves līmeņa kraso pasliktināšanos, par ko liecina arī Aģentūrā no jauna reģistrēto trūcīgo personu skaita ievērojamais pieaugums (2009.gada janvārī – 55, februārī – 21, salīdzinoši: 2008.gada janvārī – 20 un februārī – 14), pieņemts lēmums rast iespēju siltu zupu izsniegt katru darba dienu. Sākotnējais līdzfinansējums no Aģentūras paredzēts no budžeta līdzekļiem, kā arī šim mērķim saņemtajiem Cēsu pilsētas domes deputātu ziedojumiem. Lai pakalpojumu nodrošinātu pastāvīgi, tiks meklētas papildus finansējuma piesaistes iespējas.

 

Lai saņemtu ēdienu cēsniekiem, kas palikuši bez pietiekamiem iztikas līdzekļiem, jādodas uz Rīgas ielu 12, 2.stāvu darba dienās no pulksten 12:00-13:00, līdzi ņemot slēgtus traukus zupas līdzi nešanai.

 

Zupas izdales vietā uz maiņām darbosies pārstāvji no dažādām draudzēm. Šo pienākumu plānots uzticēt arī kādam no garantētā minimālā ienākuma pabalsta saņēmējiem.

 

Aicinām šo informāciju nodot Jums zināmiem cēsniekiem, kuri šobrīd nonākuši trūkumā un kuriem šis pakalpojums būtu noderīgs. Tāpat arī būsim ļoti pateicīgi, ja finansiāli atbalstīsiet mūsu ieceri šādā veidā palīdzēt līdzcilvēkiem. Rekvizīti ziedojumiem: Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, reģistrācijas numurs: 90002267126; konts SEB bankā: LV40UNLA0050009985117; ziedojuma mērķis: „zupas virtuvei”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127749

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv