Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 16.marts  


Cēsu vidusskolēniem iespēja iegūt budžeta vietas Vidzemes Augstskolā

Iespēja iegūt budžeta vietas studijām Vidzemes Augstskolā

 

Vidzemes Augstskola (ViA) aicina vidusskolēnus līdz 27. martam pieteikties pētniecisko darbu konkursam. Piecu labāko darbu autori iegūs budžeta vietu studijām ViA koledžas vai bakalaura līmeņa programmās.

Konkursam var iesniegt individuāli izstrādātus pētījumus par problemātiku šādās jomās: politoloģija, ES jautājumi socioloģija, vēsture, kultūrvēsture, filozofija, psiholoģija, komunikācija, sabiedriskās attiecības, reklāma, žurnālistika, mediji, uzņēmējdarbība, ekonomika, mārketings, tūrisms, daba, kultūras vēsture, tūrisma maršruti, datorprogrammatūra, globālais tīmeklis, tai skaitā datorvīrusi, videokonferences, e-produkti un pakalpojumi.

Izraudzītajai darba tēmai jāpaplašina konkursa dalībnieku zināšanas un izpratne par kādu no minētajām zināšanu jomām. Darba tematam ir jābūt saistītam ar kādu mūsdienu sabiedrībā aktuālu problēmu.

Vidusskolēni konkursam var pieteikties, atsūtot vēstuli uz e-pastu konkurss@va.lv. Izstrādāti pētnieciskie darbi jāiesniedz līdz 30. aprīlim. Konkursa nolikums, prasību apraksts un pieteikuma forma atrodama ViA mājaslapā www.va.lv.

Darbu izvērtēšana notiks piecās sekcijās: politoloģijas, komunikācijas, biznesa vadības, tūrisma organizācijas un vadības, un informācijas tehnoloģiju sekcijā. Ja laureāts ir 11. klases skolnieks, tiek rezervēta iespēja uzsākt studijas par budžeta līdzekļiem nākamajā akadēmiskajā gadā.

Konkursu ViA rīko no 2004. gada, lai veicinātu vidusskolēnu zināšanas pētniecisko darbu izstrādē un attīstītu vidusskolu skolotāju iemaņas akadēmiskiem standartiem atbilstošu pētniecisko darbu vadīšanā, kā arī iepazīstinātu vidusskolēnus ar augstskolas vidi.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv