Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 16.marts  


Atvērts jauns GROS AUTO autodaļu veikals Cēsīs


Neskatoties uz ugunsgrēku Cēsu t/c Globuss janvāra nogalē, kura telpās atradās GROS AUTO autodaļu veikals, esam priecīgi informēt – ka 9. martā, Cēsīs durvis ver jauns GROS AUTO autodaļu veikals! Jaunais veikals atrodas T/C K-rauta telpās Cēsīs, Piebalgas ielā 85!

Starp citu, pirmajiem 5 (pieciem) klientiem, kuru pirkums pārsniegs 100Ls - pārsteiguma dāvana no GROS AUTO!

Kā vieglāk atrast jauno veikalu? Tas ir vienkārši! Ja dodamies virzienā no Cēsu centra uz jauno veikalu, tad jāvirzās pa Piebalgas ielu un aptuveni 2 km aiz dzelzceļa pārbrauktuves, neaizbraucot līdz Saulrītu krustojumam, kreisajā pusē T/C K-Rauta telpās atrodas jaunais veikals.

Jau 16 gadus visās GROS AUTO struktūrvienībās tiek īpaši domāts par klientiem. Uzņēmums viens no pirmajiem ieviesa iekšējās kvalitātes kontroli, kas ļauj uzturēt klientu apkalpošanu augstā līmenī – izņēmums nebūs arī jaunatvērtais veikals Cēsīs, Piebalgas ielā 85!

Rūpējoties par klientu ērtībām, uzņēmums pielāgos Jaunā veikala darba laiku, kas ļauj klientiem iegādāties autodaļas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 18.00, savukārt sestdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, svētdienās veikals slēgts!

Cēsu veikala kontakti:

Adrese:

 

Tālrunis:

Cēsis, Piebalgas 85

64107737, 64107738

Fakss:

64127683

E-pasts:

cesis@gros-auto.lv

Darba laiks:

P.-P. 09-18
S. 09-16
Sv. slēgts

Ikvienam klientam, jaunatvērtajā GROS AUTO autodaļu veikalā, noformējot klienta karti būs iespēja iegādāties lētāk nekā līdz šim:

 • visu marku automašīnu oriģinālās, analogās autodaļas;
 • virsbūves daļas;
 • optiku;
 • riteņu diskus;
 • augstas kvalitātes Good Year, Dunlop, Sava, Fulda, Pirelli, Hankook, Nankang u.c zīmolu ziemas, vasaras riepas + Jaunums no Good Year – Kelly ekonomiskā segmenta riepas! Labas riepas par labu cenu!
 • auto ķīmiju;
 • tehnisko šķidrumus;
 • AGIP eļļu un smērvielas.

Šāda iespēja ir pateicoties jaunajai klientu lojalitātes programmai, kuras pamats ir 3 līmeņu klientu kartes. Proti – bronza, sudrabs un zelts un jaunajai cenu politikai, kuras rezultātā tika ne tikai samazinātas cenas autodaļām, bet arī izstrādātas atšķirīgas cenas uzņēmuma mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības klientiem.

Turpmāk ikviens GROS AUTO klients ir identificējams un tam veidojas pirkumu vēsture, no kuras automātiski tiek aprēķināta Jūsu nopelnīta atlaide!

Ieguvums – Jūsu atlaidi neietekmē pārdevēja garastāvoklis :)


Tiklīdz bezmaksas karte noformēta, atlaides Jūs saņemsiet jau ar PIRMO pirkumu;

 • Tieši klienta kartes īpašniekiem tiek veidotas īpašas akcijas, piemēram, iegādāties riepas par super labu cenu. Akcijas laikā pērkot ziemas riepas ar klienta karti standarta atlaides ir paaugstināta līdz pat 45%. Kā arī, protams, iknedēļas un brīvdienu akcijas, piemēram, iegādāties autodaļas ar atlaidi līdz pat 25% no standarta cenas. GROS AUTO mudina regulāri mājas lapā www.grosauto.lv sekot līdzi ne tikai iknedēļas akcijām, bet arī izpārdošanas piedāvājumiem – virknei autodaļu un aksesuāru cenas samazinātas uz pusi!
 • Jūs pirmais/-ā uzzināsiet par īpaši izdevīgiem piedāvājumiem GROS AUTO autodaļu veikalos vai servisos– saņemot to e-pastā, mobilajā tālrunī!
 • Jūs regulāri saņemsiet informāciju par savu uzkrājumu;
 • Sasniedzot klientu kartes 2. un 3. līmeni Jūs automātiski saņemsiet vēl lielākas atlaides un pārsteiguma dāvanu no restorāna – kokteiļbāra MARTINI’S!
 • Jūs piedalīsieties GROS AUTO rīkotajās loterijās. Jau 3. februāri starts ir dots otrajai loterijai, kas ilgs līdz 31.07.2010.

Starp citu, šajā loterijā piedalīties varēs arī jaunā Cēsu veikala klienti: Un balvas ir vēl iespaidīgākas nekā pirmajā loterijā:

GALVENĀ BALVA - laimīgais uzvarētājs kopā ar visu savu ģimeni (piemēram, mamma, tētis un trīs bērni) vai trim draugiem varēs aizceļot uz JEBKURU vietu Pasaulē 5000 Ls vērtībā.

FINĀLA izlozē tiks izlozētas arī 20 papildus balvas 500 Ls vērtībā. Kopējais fināla naudas balvu fonds 500 × 20 = 10 000 Ls.

+ katru mēnesi starpizloze. Pavisam kopā 4, katrā no kurām tiks izlozēti 16 laimīgie (katrā veikalā un servisā savs), kuri savā īpašumā iegūs 100 Ls. Kopējais starpizložu naudas balvu fonds 100 × 64 = 6400 Ls

+ Jaunums no AGIP. Katru mēnesi starpizloze – kopā 4, katrā no kurām tiks izlozēti 16 laimīgie (katrā veikalā un servisā savs), kurš savā īpašumā iegūs 5L augstākās kvalitātes AGIP sintētisko eļļu 36.3 Ls vērtībā savai automašīnai. Kopējais AGIP balvu fonds 36.3 × 64 = 2323.2 Ls

+ Jaunums no Good Year. Katru mēnesi starpizloze – kopā 4, katrā no kurām tiks izlozēts 1 laimīgais (kopsummā pa visiem veikaliem un servisiem), kas savā īpašumā iegūs Good Year Jaunumu – OptiGrip vasaras riepu komplektu no 15” – 17” 816 Ls vērtībā. Vairāk informācijas www.grosauto.lv. Kopējais Good Year balvu fonds 816 × 4 = 3264 Ls.

Loterijā piedalīties ir pavisam vienkārši! Pērc riepas, eļļas, autodaļas vai remontē savu auto jebkurā no GROS AUTO veikaliem vai servisiem un par katriem 30Ls (čeki, pavadzīmes summējas) saņemiet vienu loterijas biļeti!

 • Jo vairāk biļešu – jo lielāka iespēja laimēt!
 • Iesaisti savus draugus un Tu iegūsi gan vairāk biļetes, gan ātrāk nonāksi nākošajā līmenī!
 • Jo lielāks līmenis – jo lielākas atlaides!

INFORMĀCIJA PAR IZLOZĒM:

 • 1. starpizloze: 9. martā
 • 2. strapizloze: 13. aprīlī
 • 3. starpizloze: 11. maijā
 • 4. starpizloze: 8. jūnijā
 • FINĀLA izloze: 29. jūlijā

Starp citu, 9.martā ir jau noskaidroti 1. Starpizlozes uzvarētāji, tai skaitā arī laimīgie klienti tieši Cēsu veikalā, proti:

 • Naudas balvu 100Ls vērtībā laimēja SIA “Reifeks”
 • 5L augstākās kvalitātes sintētisko AGIP eļļu laimēja IK Viktorija V.L

Pilns laimētāju saraksts aplūkojams gan www.kuramlielaks.lv, gan www.grosauto.lv

Kopējais loterijas balvu fondu 32 536 Ls.
Loterijas atļaujas nr. 2521

Vairāk info par jauno veikalu un  loteriju www.grosauto.lv

GROS AUTO rūpējas par saviem klientiem, nodrošinot gan kvalitatīvas autodaļas, gan augstu apkalpošanas kultūru, gan teicamu automobiļu remontu visā Latvijā!

Tādēļ atceries, ka Jūsu atlaides darbojas un punkti loterijai krājas iepērkoties jebkurā GROS AUTO veikalā vai servisā!

 

Informāciju sagatavoja: SIA GROS AUTO GRUPA

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv