Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2019.gada 14.novembris   Vārda dienu svin: Fricis, Vikentijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2010.gada 16.marts  


Cēsu skolēnu panākumi olimpiādēs

Ģogrāfijas Valsts olimpiādē Atzinības saņēmuši  divi Cēsu novada skolēni - Edmunds Cepurītis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inguna Gaile un  Gunda Zvīgule, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Maija Ballaha.



Cēsu novada Angļu valodas olimpiādes 5. – 6. klases skolēniem uzvarētāji

 

I vieta – Ervīnam Stepanovam, Cēsu pilsētas pamatskola, skolotāja A. Sarkane;

I vieta – Emīlam Vībantam, Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, skolotājs

S. Jakovļevs;

II vieta – Raineram Karlsbergam, Cēsu pilsētas pamatskola, skolotāja A. Sarkane;

III vieta – Klāvam Krastiņam, Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, skolotājs

S. Jakovļevs;

III vieta – Renāram Zaharko, Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, skolotājs

S. Jakovļevs;

Atzinība – Gustavam Vijupam, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja E. Fabiāne;

Atzinība – Renāram Puriņam, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja I. Jemste;

Atzinība – Mārtiņam Krakopam, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja J. Berkolte;

Atzinība – Henrikam Baijeram, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja E. Fabiāne;

Atzinība – Andrejam Starinskim, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja L. Ambaine;

Atzinība – Kitijai Puriņai, Cēsu pilsētas pamatskola, skolotāja D. Sala;

Atzinība – Melānijai Gruntei, Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, skolotājs

S. Jakovļevs

 


Cēsu novada Vidusskolēnu zinātniski pētnieciskās konferences uzvarētāji

 

Kulturoloģijas sekcijā-

I vieta - Gintai Ašmanei un Diānai Ronei, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Lūcija Silva Suhanova.

Mākslas zinātnes sekcijā –

I vieta - Ievai Zaharovai, , Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Emma Rass;

I vieta – Džeinai Rimšai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Eero Rass;

II vieta - Robertam Aleksejam, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inga Miezīte;

III vieta - Rihardam Bērziņam un Andrejam Kunovam, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inga Miezīte.

Ekonomikas sekcijā –

I vieta - Zanei Cērpiņai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inga Ozola;

I vieta - Kristiānai Briedei, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Nadežda Persaņa;

II vieta - Zanei Ozoliņai un Mārcim Muceniekam, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Nadežda Persaņa;

II vieta - Zanei Janševicai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inga Ozola;

III vieta - Gunai Kaņepei un Sannijai Kalnietei, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inga Ozola.

Socioloģijas sekcijā –

I vieta - Dārtai Larionovai un Justīnei Kalējai, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ingūna Irbīte;

II vieta - Reinim Andrejavam un Uģim Kozlovskim, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Viktorija Markule.

Politoloģijas sekcijā –

II vieta - Džoannai Miteniecei, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane.

Vēstures sekcijā –

II vieta - Janai Palavinskai un Montai Lezdiņai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Solveiga Upīte;

II vieta - Kasparam Serģim, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Aivars Krickis;

II vieta - Līgai Oļehnovičai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Lāce;

II vieta - Kristīnei Balodei un Sigitai Skujiņai, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Aivars Karlsons.

Matemātikas sekcijā –

I vieta - Valdim Lindem un Edgaram Ozolam, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ingrīda Tilaka;

II vieta - Kristīnei Brizgai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ingrīda Tilaka.

Informātikas sekcijā –

I vieta - Robertam Darģim, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja  Lida Koka.

Fizikas sekcijā –

I vieta - Matīsam Lācim un Mārtiņam Virpulim, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

II vieta - Kristapam Ziediņam, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Ainārs Vītols;

III vieta - Andrim Osim un Kristapam Āboliņam, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs.

Zemes zinātnes sekcijā –

II vieta - Līgai Kāršeniece un Lienei Drevinskai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inguna Gaile ;

II vieta - Ilzei Poļikarpovai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inguna Gaile.

Ķīmijas sekcijā –

I vieta - Anetei Ogriņai un Lindai Veinbergai, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

II vieta - Astrai Kūlītei un Sabīnei Dambei, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte.

Veselības zinātnes sekcijā –

I vieta - Alisei Grundīzei, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Lauma Micāne;

II vieta - Artai Rozentālei, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Lauma Micāne;

II vieta - Betijai Ivanovai un Elvīrai Žvartei, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Marika Slotina - Brante;

III vieta – Annai Kornetei un Annijai Abzalonei, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Lauma Micāne;

III vieta – Naurim Agafonovam un Tomam Pāžem, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Janīna Kalniņa.

Latviešu valodniecības sekcijā –

I vieta - Ievai Lēģerei un Janai Gruntmanei, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ieva Radzobe.

Latviešu literatūras zinātnes un vēstures sekcijā –

I vieta - Dacei Krēgerei, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Elita Rozīte.

Cittautu valodniecības un ārzemju literatūras zinātnes un vēstures sekcijā –

I vieta - Kristapam Zvejniekam, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sniedze Stupaka.

Psiholoģijas sekcijā –

II vieta - Montai Bērzkalnei un Sabīnei Gargurnei, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Viktorija Markule.

 


Informāciju sagatavoja 
Biruta Dambīte
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļa

 

 

 

 

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv