Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 16.marts  


Atjaunotas informatīvās tikšanās novada pašvaldības iestāžu vadītājiem

Otrdien 15.martā Cēsu Jaunajā pilī notika informatīvā dienā Cēsu novada pašvaldības iestāžu vadītājiem.  „Ikdienas darba ritms pašvaldībā ir straujš , esam aizņemti ar saviem ikdienas pienākumiem.  Tāpēc nolēmām atjaunot kādreizējo tradīciju un rīkot regulāras tikšanās ar pašvaldības iestāžu vadītājiem, lai pārrunātu pašvaldības un novada aktualitātes,” uzsākot sarunu teica Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.

   Pirmajā tikšanās reizē G. Šķenders un novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs pastāstīja pašvaldības iestāžu vadītājiem par šī gada budžeta prioritātēm un prognozēm nākošajam gadam. Informēja par Eiropas Savienības struktūrfondu investīciju projektiem, kurus šogad īstenos Cēsu novadā. Sakarā ar apjomīgajiem ielu atjaunošanas darbiem un SIA „Vinda” īstenoto pilsētas ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas projektu, arī šovasar Cēsīs pamatīgi raks un ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Tika analizētas arī Cēsu Profesionālās vidusskolas un Mūzikas vidusskolas attīstības iespējas.

  Par aktualitātēm sociālajā aprūpē sanāksmes dalībniekus informēja novada Sociālā dienesta direktore Iveta Sietiņsone. Savukārt Kultūras centra vadītāja Ruta Krastiņa pastāstīja par nozīmīgākajiem kultūras notikumiem, kas šovasar gaidāmi Cēsīs.

Attēlā: Informatīvo dienu Cēsu novada pašvaldības iestāžu vadītāji sāka ar nelielu ekskursiju, ko vadīja Vēstures un mākslas muzeja vadītāja Dace Tabūne.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv