Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 16.marts  


24.martā Cēsu muzejs aicina skolēnus uz putnu dienu Jaunās pils dārzā

Atzīmējot pavasara iestāšanos, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina skolēnus piedalīties radošās un pētnieciskās aktivitātēs „Daba mostas – Putnu dienas” 24.martā no plkst.11:00 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9).

 

Skolēniem dienas garumā būs iespēja iepazīt Cēsu pils dārzā mītošos putnus, mācīties sarunāties ar tiem un gatavot putnu būrīšus, lai pēc tālā ceļa no siltajām zemēm, būtu kur apmesties zīlītei vai strazdu ģimenei.

 

Kopā ar bērniem darbosies ornitologs Jānis Brikmanis, dabas draugiem un interesentiem pazīstams kā „Putnu Jānis”, kurš par saviem pētījumiem un vērojumiem stāsta tēlaini un saistoši. Jānis Brikmanis veic dažādus ornitoloģiskus pētījumus, lasa lekcijas skolās visā Latvijā, raksta publikācijas laikrakstos un vada radio raidījumus bērniem par dabu. Kā lektors ir saņēmis Zinību biedrības nozīmi „Par ilggadīgu darbu”, Mežsaimniecības un mežrūpniecības ministrijas Goda rakstu par sasniegumiem darbā, kā arī dažādu konkursu balvas par populārajām vides zinībās veltītajām publikācijām. Bet augstākā balva viņam ir ilggadējo klausītāju un lasītāju atzinība. Par lielāko aizraušanos, bez kuras nespētu dzīvot Jānis Brikmanis min dabu un putnus.

Dalības maksa pasākumā „Daba mostas - Putnu dienas” simboliska - 1,00 Ls. Ņemot vērā, ka nodarbības notiks gan telpās, gan pils dārzā, lūdzu, apģērbties atbilstoši laika apstākļiem.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Evita Muceniece

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja muzejpedagogs

Telefons: 64120618

E – pasts: evita.muceniece@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

Pasākumu atbalsta  SIA "Biko-Lat", struktūrvienība "CED"  "Katrīnkalns", Drabešu pagasts, Amatas novads.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv