Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 16.marts  


Cēsniekiem ideju un entuziasma netrūkst


  Otrdien 13.martā notika pirmā no sarunām par Cēsu novada nākotni. Diskusijas tiek rīkotas, lai apkopotu iedzīvotāju viedokļus jaunajai novada Attīstības programmai 2013. – 2020.gadam. Uz pirmo diskusiju – „ Vai Cēsis ir radoša pilsēta?” Jaunās pils konferenču zālē sanāca kupls interesentu pulciņš un diskusija izvērtās spraiga un  idejām bagāta.

   Sarunas ievadā novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Dita Trapenciere pastāstīja par novada Attīstības programmas tapšanu un aicināja iedzīvotājus aktīvi iesaistīties, piedāvājot savas idejas. Kultūras un tūrisma centra Projektu speciāliste Ilona Asare informēja par novada kultūras attīstības stratēģiju, īstenotajiem un iecerētajiem projektiem kultūras infrastruktūrā. Diskusijā, ko vadīja bērnu zinātnes centra Z(in)oo vadītājs Pauls Irbins, tika spriests par amatiermākslas kolektīvu finansējumu un par plašāku pašdarbnieku iesaisti lielākos sarīkojumos pilsētā. Bija labas idejas par iespējamām aktivitātēm Rožu laukumā, pasākumiem bērniem, par novada mākslinieku memoriālo muzeju izveidi un arī alus svētku tradīcijas atjaunošanu. Daudzi no ierosmju izteicējiem bija gatavi arī tās īstenot, kultūras aktivitātēs labprāt iesaistītos arī Jauniešu domes pārstāvji un brīvprātīgie gan jaunieši, gan senjori. Katrā ziņa entuziasma cēsniekiem ir gana un atbilde uz diskusijas jautājumu – „Vai Cēsīs ir radoša pilsēta?”, ir skaidra – jā!

Attēlā: Diskusija – „ Vai Cēsis ir radoša pilsēta?” Jaunās pils konferenču zālē.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv