Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.aprīlis  


Cēsīs ir redzams Latvijas Mūzikas kanāls

No aprīļa arī Cēsīs ir iespēja skatīties Latvijas Mūzikas kanālu (LMK). Tas nozīmē, ka tagad arī Cēsu iedzīvotāji 24h diennakī varēs baudīt tikai latviešu mūziku, kā arī dažādus raidījumus, topus, koncertus un šovus.

 

Jau sasniegtais nav mazinājis apgriezienus, jo tuvākajā laikā, izklaidēties kopā ar Latvijas Mūzikas kanālu varēs vēl daudzu citu pilsētu iedzīvotāji. „Ir svarīgi, lai Mūzikas kanāls būtu pieejams visiem cilvēkiem, jo tā ir vērtība, tie ir mūsu mākslinieki, tāpēc mēs lēnām, bet neatlaidīgi virzāmies uz mērķi,” stāsta LMK valdes priekšsēdētājs Rimants Liepiņš.

 

R.Liepiņš arī atzīst, ka „motivāciju darboties mums dod mūsu skatītāji, ne tikai Latvijas lielākajās pilsētās. Cilvēki no dažādiem Latvijas nostūriem mums sūta vēstules un prasa, kad viņi varēs redzēt LMK. Mēs strādājam, lai jau tuvākā laikā būtu redzami visos Latvijas novados.”

 

Latvijas Mūzikas kanāls uz šo brīdi ir pieejams 36 % Latvijas iedzīvotāju, bet jau maijā plānots aptvert 41 % Latvijas iedzīvotāju.

 

 „LMK ir baigais spēks, jo spēks nav tikai kāpostos un kartupeļos, bet arī Latvijas Mūzikas kanālā, jo beidzot to rāda diezgan plaši arī ārpus Rīgas. Nu arī grupas no Cēsīm un citām pilsētām varēs ieraudzīt sevi televizorā,” smejas grupas Double faced eels solists Marka, piebilstot, ka iepriekš tas vienkārši nav bijis iespējams. „Sabiedrībai tiek piedāvāts visjaunākais un spēcīgākais no LMK censoņu ringa, galvenais, lai tur buru biksēs!” novēl visiem Marka .

 

Latvijas Mūzikas kanāls ir vienīgais medijs, kurš 24h diennaktī raida tikai un vienīgi latviešu mūziku. Pavisam svaigs jaunums LMK ēterā ir raidījums „LMK Viesis”, kurā dažādi mūziķi un grupas izklāsta visu jauno un aktuālo. Mūzikas kanālā var redzēt arī ļoti daudzus un dažādus topus – TOP10, Saldo topu, Mūziķu izvēlēto topu, Live topu, Nakts topu un Netopu, kā arī Rādītāko klipu topu. Drīz arī skatītājiem būs iespēja veidot savus topus, rubrikā Skatītāju izvēle. Reizi stundā, mini ziņās, par mūzikas aktualitātēm izstāsta Marka, jeb Mārtiņš Gailītis no Double Faced Eels. Regulāri ēterā parādās arī raidījums „Aizkulises”, kas ataino dažnedažādu ballīšu, koncertu, festivālu un citu notikumu otru pusi, kuru publiski neparāda.

 

Vēloties atbalstīt mūziķus un sagādāt prieku viņu atbalstītājiem, LMK katru mēnesi filmē vairākas dziesmu videoversijas mūziķu jaunajiem singliem, kā arī aktīvi gatavojās TV šova „Muzikālais cīņas klubs” otrajai sezonai, kura sāksies maija pirmajā svētdienā. Šovu tiešraidē varēs redzēt ne tikai LNT, bet arī LMK, kā arī tiešraidē dzirdēt radio SWH.

 

Ja jums vēl nerāda Latvijas Mūzikas kanālu, tad droši pieprasiet to savam kabeļoperatoram - SIA "ELEKTRONS", Cēsis, LV-4101, Lenču 19, Tālr. 4122717, Fakss 4122624, E-pasts: lukstins@apollo.lv.

 

Atgādinām, ka “Latvijas Mūzikas kanāla” tiešraides 24 stundas diennaktī ir iespējams skatīties arī internetā www.lmk.lv.

____________________________________________________________________________

Preses ziņojumus sagatavoja: Agnese Neilande, Latvijas Mūzikas kanāls.

Sīkāka informācija: Latvijas Mūzikas kanāls, T 7070288, info@lmk.lv.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv