Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.aprīlis  


Cēsu uzņēmējs pulcinās 115 dalībniekus

Jau pēc 2 nedēļām no 25. – 27.aprīlim Cēsīs notiks Vidzemē populārākā izstāde „Cēsu uzņēmējs”, kas šogad pulcēs 115 dalībniekus. Pēc organizatoru teiktā, izstāde savu kapacitāti ir piepildījusi, jo maksimālais dalībnieku skaits kādu tā var uzņemt dalībniekus ir līdz 120. Kā jau ziņots iepriekš izstādē piedalīsies praktiski visu uzņēmējdarbības nozaru pārstāvji sākot no lielražotājiem beidzot ar amatniekiem. Ari pakalpojumu piedāvājuma spektrs ir ļoti dažāds. Sev interesantu stendu garantē atrast ikvienam. Izstādes dalībnieki ir praktiski no visām Latvijas pusēm – Rīgas, Valmieras, Cēsīm, Salacgrīvas, Tukuma, Valkas, Jēkabpils un citām.

Izstādes kopējā platība 4500m2, stendu vietas CATAs kultūras nama trīs stāvos ir 500 m2, āra laukumu ietilpība apmēram 4000 m2.

Izstādes IEEJAS MAKSAS cena ir 30 santīmi.

Izstādes organizatori piedāvās arī dalībnieku katalogu, kurā vienkopus varēs saņemt visu kontaktinformāciju par izstādē redzētajiem uzņēmumiem, sadarbības partneriem un informatīvajiem atbalstītājiem.

 

Cēsu rajona padome uzņēmējdarbības izstādi „Cēsu uzņēmējs” rīko ik gadu pavasarī sadarbībā ar uzticamajiem partneriem a/s CATA un LTRK Cēsu nodaļu. Šogad izstāde notiks jau 14.reizi. Tā plaši pazīstama ne tikai Vidzemē, tās vārds plaši izskan visā valstī. Izstāde „Cēsu uzņēmējs” ir vecākā un tradīcijām bagātākā izstāde Vidzemē, kura ik gadu piesaista vairāk kā 100 uzņēmumu, iestādes un organizācijas. Izstāde ir ļoti iecienīta, tās apmeklējums vidēji ir 6000 skatītāju. Izstādes „Cēsu uzņēmējs 2008” darba grupa strādā: Cēsu rajona padomes izpilddirektors Māris Niklass, viņa vietnieks Lotārs Dravants un palīdze starptautisko sakaru jautājumos Rita Merca, a/s CATA valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš, Kārlis Tomsons, Cēsu rajona padomes SA speciāliste Jana Velvele un rajona padomes izglītības pārvaldes galvenā speciāliste ekonomikas jautājumos. Anda Kamzole.

Informatīvie atbalstītāji: Reģionālais laikraksts Birža, Cēsu rajona laikraksts Druva, radio Valmiera, Vidzemes TV un www.cesis24.lv 

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv