Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.aprīlis  


Cēsu pilsētas dome rūpējas par dzīvokļu jautājumu pilsētā

Cēsu pilsētas dome lēmusi nodot valdījumā Cēsu pašvaldības aģentūrai „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” nekustamos īpašumus Saules ielā 23, Caunas ielā 8 un Lenču ielā 40, Cēsīs.

 

Lēmuma mērķis ir nodrošināt pašvaldības funkcijas - sniegt palīdzību iedzīvotājiem dzīvokļa jautājuma risināšanā - pilnīgāku izpildi, kā arī tiešāku pieejamību iedzīvotājiem, kuriem ir likumīgas tiesības saņemt palīdzību dzīvokļu jautājuma risināšanā.

 

Jau ziņots, ka pērnā gada nogalē Cēsīs atklāja daudzdzīvokļu dzīvojamo māju, kurā dzīvesvietu nodrošināja aptuveni 90 personām, izmitinot viņus 46 jaunos dzīvokļos. Kā stāsta Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras Sociālās palīdzības un dzīvokļu nodaļas vadītāja Dzintra Strauta, šobrīd rindā uz sociāla statusa dzīvokļiem gaida vidēji 10 cilvēki. Šis skaits nav konstants, jo nemitīgi notiek šo personu dzīves vietas maiņa, iegūstot vai zaudējot trūcīgas personas/ģimenes statusu. Dz.Strauta min, ka daudzdzīvokļu māja Caunas ielā 7 ir liels atspaids Cēsīm, jo tā būtiski ļāvusi samazināt to personu skaitu, kam pienākas pašvaldības palīdzība dzīvesvietas nodrošināšanā.

 

Foto: Pašvaldības daudzdzīvokļu māja Caunas ielā 7, Cēsīs

/Ieva Karlsberga/

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv