Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 15.augusts   Vārda dienu svin: Zenta, Dzelde, Zelda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 16.aprīlis  


„Cēsis - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” kultūras pasākumu programmas prezentācija Vidzemes pilsētu mēriem

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

 

Informācija presei

Cēsīs

 

 

2009. gada 16. aprīlis

 

„Cēsis - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” kultūras pasākumu programmas prezentācija Vidzemes pilsētu mēriem

 

 

Trešdien, 22.aprīlī plkst. 10.00, Cēsīs, Vidzemes plānošanas reģiona sanāksmju zālē notiks Eiropas kultūras galvaspilsētas otrās kārtas sagatavošanas Vidzemes Konsultatīvās padomes sanāksme.

 

Sanāksmē piedalīsies Vidzemes pašvaldību vadītāji no Valmieras, Alūksnes, Valkas, Gulbenes, Madonas, Ainažiem, Limbažiem un Eiropas kultūras galvaspilsētas projekta Vidzemes pilsētu koordinatori, kas ir piedalījušies Vidzemes projektu izstrādē un darba gaitā snieguši darba grupai informāciju par vietējiem pieejamajiem resursiem un pilsētu prioritātēm.

 

Ar kultūras pasākumu projektiem iepazīstinās konkursa „Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” 2.kārtas sagatavošanas grupas vadītājs Juris Žagars.

 

Jau ziņots, ka Vidzemes pilsētas - Valmiera, Alūksne, Valka, Gulbene, Madona, Limbaži un Ainaži, ir Cēsu sadarbības partneri, lai veidoti kopīgu Vidzemes kultūras programmu un iegūtu Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2014.gadā.

 

Detalizēti izstrādāta kultūras programma 2014.gadam jāiesniedz līdz 2009.gada 30.jūnijam. Septembrī notiks koncepcijas prezentēšana un gala rezultāta paziņošana. Otrā kārta būs izšķirošā, lai noteiktu, kura pilsēta Latvijā, Cēsis, Rīga vai Liepāja, iegūs titulu Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014.gadā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Daiga Janševska

tālr. 64122431; 29293195

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv