Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 16.aprīlis  


Iznācis Cēsinieku kluba Pavasara mēnešraksts


Šajās dienās ir iznācis biedrības Cēsinieku klubs Pavasara mēnešraksts, kurā apkopotas biedrības aktualitātes šī gada pirmajā ceturksnī.

 

Jaunajā mēnešrakstā varat uzzināt par Cēsinieku kluba valdes vēlēšanām un gatavošanos kluba desmitgadei, par sadarbību ar Cēsu skolām, projekta „Baltu baznīcu Cēsīm!” gaitu, atbalsta sniegšanu ģimenēm, Ģimenes dienu Cēsīs 15.maijā un citām aktualitātēm.

 

Izdevuma lappusēs ko interesantu un noderīgu atradīs arī jaunieši un viņu vecāki, jo stāstām par to, kā uzsācies projekts „Keep our brains at home 2”, par kuru vairāk varat uzzināt mājas lapā www.cesnieki.lv. Turpinās arī mūsu projekts - sarunu seriāli jauniešiem „Vienas profesijas dažādās sejas.”

 

Vēl šajā izdevumā varat tuvāk iepazīt Cēsinieku kluba biedru, revidentu un Lattelecom Regulēšanas lietu direktoru Aivaru Kreili, kā arī uzzināt par to, kādi iespaidi par biedrību ir mūsu praktikantei un nedaudz vairāk par mūsu jauno biedru – cēsnieku Tālivaldi Paegli no Kalifornijas ASV. 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Saite uz mēnešrakstuAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv