Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 16.aprīlis  


Ideju konkurss "Iesaki, kādai jābūt rekonstruētai Cēsu bibliotēkai"

Bibliotēka izsludina ideju konkursu

 

            Cēsu Centrālās bibliotēkas darbinieki aicina cēsniekus piedalīties radošajā konkursā „Mana Cēsu bibliotēka”. Var iesniegt esejas, vizuālus darbus, vienkārši ieteikumus, pat pavisam netradicionālus.

Presē jau izskanējusi informācija, ka ir izstrādāts Cēsu Centrālās bibliotēkas ēkas Raunas ielā 1 rekonstrukcijas projekts, uz kura realizāciju mēs ceram. To izstrādājis arhitekta Jura Pogas birojs un tas paredz, ka ārēji ēka būtiski nemainīsies, bet iekštelpas pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Tās kļūs plašas, bez liekām starpsienām, varēs izmantot ēkas pagrabstāvu un bēniņus, kā arī blakus esošo saimniecības ēku. Ēkas dizainā izmantos tulpju rakstu, kas saglabājies uz atsevišķām ēkas agrāko gadu flīzēm.

Ikvienai ēkai vajadzīgas ne tikai sienas, grīdas un griesti, bet īpaša aura, šajā gadījumā Cēsu bibliotēkas īpašā noskaņa, gaisotne. Protams, par to, kā un kādu to veidot, domās arhitekti, bibliotēkas darbinieki, bet mums ir būtiski uzzināt arī mūsu apmeklētāju, visu cēsnieku domas, vīzijas par jaunās bibliotēkas izskatu un piepildījumu. Tāpēc aicinām ikvienu izteikt savu viedokli – kādai būt jaunajai bibliotēkai, kādus pakalpojumus tā varētu piedāvāt bez jau esošajiem, kā iekārtot bērnu, jauniešu apkalpošanas vietas, kādu vēlaties redzēt lasītavu, grāmatu izsniegšanas abonementu. Kādai jūsuprāt jābūt bibliotēkai, lai jūs to apmeklētu labprāt un vēlētos tur pavadīt savu brīvo laiku?

Darbi jāiesniedz Cēsu Centrālajā bibliotēkā Raunas ielā 1, vai pa e-pastu: info@biblioteka.cesis.lv līdz 23. aprīlim. Labāko darbu autoriem pārsteiguma balvas tiks pasniegtas Bibliotēku nakts pasākuma laikā 27. aprīlī.


Informāciju sagatavoja -
Gunta Romanovska,
Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece
tel.: 64122879, 64123644 (arī fakss), mob. 29289216
e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv