Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.maijs  


Šodien Cēsis apmeklēs ASV vēstnieks

Piektdien, 16.maijā ASV vēstnieks Čārlzs Larsons apmeklēs vienu no senākajām Latvijas pilsētām Cēsis, kur tiksies ar pilsētas mēru Gintu Šķenderu. Vēstnieks viesosies Nacionāli Bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā, kur paredzēta tikšanās ar pulkvedi Valdi Tālbergu un kapteini Sandri Gaugeru.

 

Vienas dienas vizītes ietvaros vēstnieks runās arī ar skolēniem Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, kā arī apmeklēs alus darītavu „Cēsu alus”. Vizītes noslēgumā gida pavadībā vēstnieks iepazīsies ar Cēsu vēsturi un apskatīs Cēsu pili. 

 

Šis ir viens no vēstnieka Larsona Latvijas iepazīšanas braucieniem. Iepriekš vēstnieks jau bijis Liepājā un Saldū, nākotnē plānots apmeklēt citas pilsētas visā Latvijā.

 

 

 

ASV vēstniecības Preses un kultūras nodaļa

Smilšu iela 7

Rīga, LV 1050

Tel.: 371 750-9022

Interneta adrese: www.riga.usembassy.gov 

Mediju speciālista e-pasts: dilanes@state.gov
Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv