Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.maijs  


Šodien Cēsīs notiek Vecāku dienai veltīts informatīvais seminārs „Vecākiem zināmais un nezināmais par narkotiku lietošanu„

Šodien, 16.maijā Cēsu pilsētas domē plkst.9.30 sāksies Vecāku dienai veltīts informatīvs seminārs „Vecākiem zināmais un nezināmais par narkotiku lietošanu”.

 

Uz informatīvo sanāksmi aicināti Vecāku padomes pārstāvji no visām Cēsu izglītības iestādēm, lai kopīgi uzzinātu, kādas pazīmes var liecināt, ja bērns ir lietojis narkotiskās vielas un kā rīkoties attiecīgajā situācijā.

 

Seminārā piedalīsies un vecākus par aktualitātēm Cēsīs, Cēsu rajonā un Vidzemē informēs Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes inspektors Māris Reķis; būs informācija no Rīgas Atkarības profilakses centra par to: Kā atpazīt narkotiskās vielas? Kā atpazīt jaunieti, kurš lietojis atkarības vielas? Ko darīt, ja ir aizdomas vai fakts par lietošanu? Semināra dalībniekus informēs arī par palīdzības iespējām iepriekš minētajās situācijās.

 

Seminārā ar informāciju par pusaudžu manipulāciju ar vecākiem savu mērķu sasniegšanai sniegs Pusaudžu rehabilitācijas centra direktore Sanita Strazdiņa, bet kā draudzēties un saprātīgi uzticēties savam pusaudzim stāstīs psihologs Arnolds Cerbulis.

 

Informatīvo dienu vada pedagogs-psihoterapeits Aivis Dombrovskis.

Pasākumu organizē Cēsu pilsētas Vecāku dome.

Pasākumu atbalsta Cēsu pilsētas dome un Cēsu rajona padome.

 

 Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv