Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.maijs  


Šodien Saeimas priekšsēdētājs piedalīsies Cēsu rajona laikraksta „Druva” telefonakcijā

Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze piektdien, 16.aprīlī, apmeklējot Cēsis, laikā no 13.00 līdz 14.00 piedalīsies laikraksta „Druva” telefonakcijā.

„Aicinu iedzīvotājus zvanīt un uzdot jautājumus gan par Saeimas darbu, gan valstī aktuālajām problēmām,” norāda G.Daudze.

Saeimas priekšsēdētājs uzskata, ka sadarbība ar reģionālajiem medijiem ir viens no priekšnoteikumiem veiksmīgai komunikācijai ar sabiedrību. Rajona avīze lauku iedzīvotājiem ir viens no galvenajiem informācijas avotiem, tādēļ svarīgi, lai cilvēkiem būtu iespēja nepastarpināti uzdot jautājumus un saņemt atbildes no valsts amatpersonām.

Aprīļa sākumā G.Daudze reģionālās vizītes ietvaros piedalījās līdzīgā telefonakcijā laikraksta „Zemgale” redakcijā Dobelē.

 

 

Saeimas Preses dienests

Tālr.: 67087266, mob.: 26136160

E-pasts: prese@saeima.lv                                                                       

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv