Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 16.maijs  


Cēsīs izstrādātais projekts atzīts par vienu no labākajiem Eiropā.

            Svētdien, 15. maijā, Cēsu Pieaugušo izglītības centra pārstāvji devās uz Beļģiju - Antverpeni, lai piedalītos Eiropas mēroga jauniešu brīvprātīgā darba projektu apbalvošanā.

            Šis gads Eiropā ir pasludināts par brīvprātīgā darba gadu, kura ietvaros arī tiek apbalvoti 30 labākie projekti un tie tiek iedalīti trijās kategorijās: sociālā iekļaušanās, inovācijas un globālie jautājumi. Cēsu pieaugušo izglītības centra projekts ir vienīgais Latvijas projekts, kura īstenotāji uzaicināti uz Antverpeni.

            Cēsu Pieaugušo izglītības centrs sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) 2009. gadā realizējā brīvprātīgā darba projektu, kurā bija iesaistīti 10 jaunieši no dažādām Eiropas valstīm - Itālijas, Īrijas, Igaunijas, Somijas un arī divi jaunieši no Latvijas. Projekts bija paredzēts jauniešiem ar īpašām vajadzībām, lai viņi  3 nedēļas mācītos iekļauties sabiedrībā strādājot un iesaistoties brīvā laika aktivitātēs.

            Pirmo nedēļu viņi palīdzēja veikt labiekārtošanas darbus Līgatnes dabas takās. Nakamo nedēļu viņi pavadīja vienā Latvijas bioloģiskajām saimniecībām, kur jauniešiem bija jāsastopas ar vairākiem izaicinājumiem. Trešo nedēļu viņi pavadīja  Cēsīs, piedāvājot dažādas aktivitātes cēsniekiem Maija parkā.

            Kā pastāstījā pieaugušo izglītības centra projektu vadītājā Baiba Āboliņa, tad Latvijā un tieši Cēsīs ir izstrādāti divi projekti, kas nominēti apbalvošanai Antverpenē. Vienu no tiem finansēja Īrija un tas tiek vērtēts kā Īrijas nevis Latvijas projekts.

           

Informāciju sagatavoja

Kristaps Volkovickis

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību praktikants

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv