Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 16.jūnijs  


Nacionālo bruņoto spēku pasākums “NBS diena Cēsīs”

Cēsīs, plkst.12.30 pilsētas stadionā notiks Nacionālo bruņoto spēku (NBS) organizēts pasākums – “NBS diena Cēsīs”.
Tā laikā iedzīvotājiem būs iespēja klātienē vērot NBS vienības, to ekipējumu, ieročus un tehniku, tiks sniegta informācija par militārās karjeras un izglītības iespējām, notiks dažādi militāra rakstura paraugdemonstrējumi un organizēta militārā stafete. 

Pirms šī pasākuma plkst.12.00 Vienības laukumā notiks Cēsu kauju gadadienas atceres pasākums, kurš beigsies ar NBS apvienotā štāba orķestra defilē programmu un gājienu uz pilsēta stadionu.

Pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Cēsu pilsētas stadionu, kurā būs izvietoti NBS vienību stendi. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Gaisa spēku (GS) helikopteru MI-17, nobaudīt karavīru pusdienas.

Pasākumā iedzīvotājiem būs iespēja vērot NBS vienību, arī Gaisa spēku glābēju komandas un helikoptera MI-17, spēju paraugdemonstrējumus.

Aktīvākie pasākuma dalībnieki varēs pārbaudīt savu fizisko sagatavotību piedaloties militārajā stafetē. Visi apmeklētāji tiek aicināti piedalīties dažādos konkursos, kurus organizēs NBS karavīri. Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas.

Vakarā, plkst.21.00 Cēsu pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Cēsu pils dārzu (lietus gadījumā – Kultūras centrā), kur zaļumballē spēlēs NBS apvienotā štāba orķestris. Ieeja pasākumā – bezmaksas.

Nacionālo bruņoto spēku dienas Latvijā tiek organizētas regulāri. 2006. gadā šis būs jau trešais šāda veida pasākums.

Tā mērķis ir parādīt sabiedrībai, kāda ir Latvijas armija pašlaik un kāda tā būs nākotnē, kādas iespējas ir jauniešiem uzsākt profesionālo dienestu, kas sagaida katru, kurš izvēlas profesionāla karavīra karjeru.

 

 

NBS Rekrutēšnas un atlases centra

Vadības grupas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

6598564

 

16.06.2006.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv