Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 16.jūnijs  


Latvijas Florbola savienība aicina brīvprātīgos uz florbola Eiropas Čempionu Kausa fināla sacensībām

 

Šogad, no 5. līdz 9.oktobrim Valmierā un Kocēnos norisināsies Eiropas Čempionu Kausa Fināla sacensības florbolā, un šajā sakarā ir laipni aicināti pieteikties visi interesanti, kas vēlas iesaistīties brīvprātīgo darbā.

        Eiropas čempionu Kausa fināla sacensības florbolā ir augstākās klubu komandu sacensības pasaulē. Tajās piedalīsies 16 komandas (8 vīriešu un 8 sieviešu) no dažādām Eiropas valstīm.

Brīvprātīgajiem būs iespēja nedēļu pavadīt un darboties kopā ar dažādām vadošo Eiropas florbola klubu komandām. Tā ir iespēja praktizēt angļu un citu valodu zināšanas, iegūt pieredzi augsta līmeņa pasākumu organizēšanā, kā arī gūt daudz pozitīvu emociju čempionāta laikā!

        Brīvprātīgo darba pienākumi būs visdažādākie – sākot ar apkalpojošu darbu sporta zālēs ierādot apmeklētājiem vietas, spēles laukumu uzturēšana lietošanas kārtībā, bumbiņu padošana spēļu laikā, darbs sacensību slēgtajā zonā, kontaktējot ar komandām un sekretariātu.

        Brīvprātīgie čempionāta laikā tiks nodrošināti ar siltām pusdienām, kā arī būs iespēja saņemt dažus sacensību suvenīrus.

        Aicinām visus interesentus, vēlams ar angļu valodas pamatzināšanām. Pieteikties var sūtot e-pastu uz martins@floorball.lv  līdz šī gada 31.jūlijam. Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni 67473013, 29199175.

 

Informāciju sagatavoja:

Juris Kokainis

Ģenerālsekretārs

Latvijas Florbola SavienībaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv