Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 16.jūnijs  


2.jūlijā Cēsīs Imantdienas. Imantam Kalniņam - 70!

Cēsīs, pēc neliela pārtraukuma atkal skanēs Imantdienas. Šogad Imantdienas koncerts notiks 2.jūlijā plkst.20:00, Cēsu Pils parka estrādē, vienlaicīgi suminot komponistu 70. dzimšanas dienā, un piedāvājot trīs dažādas dziesmu programmas, kuras vienos ne vien piederība Imantam Kalniņam, bet arī plašs izpildītāju un viesu sastāvs.

 

Kā pastāstīja pasākuma organizatori, šogad Imantdienās gaidāmi daudzi muzikāli pārsteigumi un viesu līdzdalība.

 

Koncerta pirmajā daļā ar savu labāko dziesmu programmu muzicēs grupa "Turaidas Roze", Olga Rajecka un Uģis Roze. Pēc ilga pārtraukuma kopā ar grupu muzicēs arī pats komponists.

 

Koncerta otrajā daļā skanēs pirmās latviešu rokoperas "Ej, jūs tur" koncertiestudējums. 70. gados radīto muzikālo stāstu uz skatuves izdzīvos Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa, Marts Kristiāns Kalniņš un vokālā grupa "Framest". Rokoperas skanējumu krāšņāku darīs arī instrumentālisti Ints Dālderis (klarnete) un Dita Krenberga (flauta).

 

Koncerta trešajā daļā skanēs pašas populārākās un tautā mīlētākās Imanta Kalniņa dziesmas grupas "Autobuss debesīs" izpildījumā. Kopā ar Martu Kristiānu Kalniņu komponists Zelta fonda dziesmas izpildīs arī viesi - Rēzija Kalniņa, Goran Gora, Veronika Plotņikova, Gvido Linga. Koncerta noslēgumā, protams, gaidāma sadziedāšanās ar skatītājiem.

 

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv

 

Savukārt jau 1.jūlijā plkst.21:00 Cēsis sveiks komponistu Imantu Kalniņu ar īpašu bērnu mūzikas koncertu Pils dārzā „Imkas sapņu grāmata”, kurā kopā ar Cēsu bērniem muzicēs Imanta Kalniņa bērni un mazbērni. Koncertā skanēs Imanta Kalniņa tautā iemīļotās dziesmas no animācijas filmām un teātra izrādēm.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 2834215

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv