Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.jūlijs  


Arī cēsniekiem iespēja uztvert jau gadu raidošu radio

Ceturtdien, 17.jūlijā, radio Valmiera 102.4 FM svinēs gada jubileju, - lai dalītos svētku priekā ar klausītājiem, radio dāvina iespēju bez maksas apmeklēt kinoteātri „Gaisma” un noskatīties filmu „Nārnijas hronika: princis Kaspiāns”.

 

Rīt pēc plkst.10 radio darbinieki dosies Valmieras ielās un iedzīvotājiem dāvinās ziedus kopā ar ielūgumu uz kino seansu, turklāt radio Valmiera ēterā pēc plkst.13, plkst.14 un plkst.15 tiks nosaukta stundas parole, ar kuru ikviens klausītājs varēs reģistrēties un rezervēt vietu filmai.

 

Ceturtdienu, piektdienu un sestdienu vakaros radio Valmiera ēterā ir dzirdamas tiešās pārraides no „Multikluba”, – jubilejas dienā tiešraidē piedalīsies arī radio Valmiera pārstāvji, un vakara gaitā paredzēti pārsteigumi.

 

Gada jubilejā tiks atklāta arī radio Valmiera mājaslapa „www.radiovalmiera.lv”, kur būs pieejama informācija par radio programmu, raidījumiem, ētera personībām, reklāmas izcenojumiem, kā arī kontaktinformācija. Bez tam mājaslapā ikviens mūzikas cienītājs varēs nobalsot par trīs savām mīļākajām melodijām TOP20 sadaļā, kur pieejama arī topā iekļuvušo dziesmu video un audio versijas.

 

Lai katru darbadienas vakaru dzirdētu savas trīs mīļākās dziesmas, iespējams piedalīties un pašam veidot raidījumu „Mūzikas kaste”, - izvēloties savas iecienītākās dziesmas un pamatojot savu izvēli, melodijas tiks atskaņotas darba dienās plkst.18.45 programmā „Vakara cēliens”. Arī šo sarakstu var veidot jaunajā mājaslapā.

 

Sadaļā „Ziņas” ik vakaru varēs lasīt jaunāko un aktuālāko informāciju gan par notikumiem Valmierā un Vidzemē, gan Latvijā un pasaulē.

 

Radio Valmiera pirmo reizi sāka skanēt 2007.gada 17.jūlijā plkst.11.00, - kā pirmā melodija, kas tika atskaņota ēterā, bija grupas „Queen” dziesma „Radio Ga Ga”.

 

Radio Valmiera prioritāte ir būt aktuālās informācijas pirmavotam Vidzemē, lai operatīvi un saistoši sniegtu vidzemniekiem informāciju par notikumiem Valmierā, Vidzemē, Latvijā un pasaulē. Bez tam radio Valmiera ir medijs, kas dažādās krīzes situācijās ziņo par notiekošo un to, kā jārīkojas iedzīvotājiem.

 

Pastāvēšanas pirmā gada laikā radio Valmiera pilnveidojis programmu, klausītājiem piedāvājot jaunus autorraidījumus par dažādiem tematiem. Kopš 7.jūlija katru darba dienas rītu valmieriešu un vidzemniekus modina informatīvi izklaidējošs raidījums „Rīts bez ikdienas”, taču vakaros par labu noskaņojumu rūpējas programma „Vakara cēliens”. Katru otrdienu plkst.19 radio Valmiera un Rietumu radio raidījumā „Radio rings” izaicina uz muzikālu cīņu divas populāras muzikālās apvienības, lai noskaidrotu mīļāko gan Valmieras, gan Liepājas klausītāju vidū. Radio Valmiera nav aizmirsis arī krievu mūzikas cienītājus, - ik svētdienu stunda veltīta jaunumiem krievu mūzikas pasaulē. 

 

Radio Valmiera var uztvert FM 102,4 diapazonā, 35 līdz 40 km rādiusā no Valmieras - Cēsīs, Smiltenē, Limbažos, Rūjienā un Valkas rajonā un citviet. Šis ir reģionālais medijs Vidzemē, un tā galvenais uzdevums ir sniegt muzikāli informatīvu programmu ne tikai valmieriešiem, bet arī Vidzemes iedzīvotājiem.

 

Radio Valmiera ir SIA „Valmieras TV” apakšstruktūra.

 

 

Papildus informācija:

Krista Tuča

m.t. 2 8600864Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv