Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 16.augusts  


Aicina diskutēt par nacionālās identitātes un integrācijas politikas pamatnostādņu projektu

 

Kultūras ministrija aicina sabiedrības pārstāvjus,  pašvaldību iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvjus, piedalīties sabiedriskajā apspriedē par Nacionālās identitātes un sabiedrības integrācijas politikas pamatnostādņu projektu, kas notiks Madonā 2011.gada 18.augustā no plkst. 11:00 līdz 13:00, Madonas novada pašvaldības ēkā, zālē (3.stāvā), Saieta laukumā 1. 

 

Dokumenta mērķis definēt nacionālās identitātes un sabiedrības integrācijas politiku vidējam termiņam, norādot uz minētās politikas būtību, problēmām un galvenajiem attīstības virzieniem.

Dalībai sabiedriskajā apspriedē lūdzam pieteikties pa tālruni 67330312 vai rakstot uz e-pasta adresi deniss.kretalovs@km.gov.lv.

 

Nacionālās identitātes un sabiedrības integrācijas politikas pamatnostādņu projekts, ka arī precizēta informācija par sabiedriskās apspriedes pasākumiem un citām iespējamam sabiedrības līdzdalības iespējām ir ievietota Kultūras ministrijas mājas lapā sadaļā-„Sabiedrības līdzdalība” (http://www.km.gov.lv/lv/starpnozares/lidzdaliba/apspriesana.html).

 

Turklāt līdz 9.septembrim sabiedrības pārstāvjiem ir iespēja piedalīties pamatnostādņu projekta publiskajā apspriešanā, sniedzot savus rakstiskus viedokļus un/vai komentārus priekšlikumu vai iebildumu veidā par pamatnostādņu projektu, nosūtot rakstisku vēstuli papīra formātā Kultūras ministrijas Sabiedrības integrācijas departamentam (K.Valdemāra iela 11a, Rīga, LV- 1364) vai elektroniski uz e-pasta adresi deniss.kretalovs@km.gov.lv.

 

Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā amatpersona Ruta Klimkāne, Kultūras ministrijas Sabiedrības integrācijas departamenta direktore, 67330310, ruta.klimkane@km.gov.lv.

 

Deniss Kretalovs

Kultūras ministrijas

Sabiedrības integrācijas departamenta

Pilsoniskās sabiedrības attīstības nodaļas

vecākais referents

': 67330312

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv