Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.septembris  


Cēsu jaunieši nedēļu dzīvo Vācijā

No 16 līdz 23.septembrim, apmaiņas projekta ietvaros, uz Cēsu pilsētas sadraudzības pilsētu Ahimu (Vācija) dosies Cēsu Valsts ģimnāzijas 8.klase.

 

Jauniešiem ir iespēja dzīvot viesģimenēs, gūt ieskatu Ahimas izglītības sistēmā, apmeklējot Ahimas ģimnāziju, un gūt dažādu kultūru saskarsmes pieredzi.

 

Ceļa un uzturēšanās izdevumus apmaksā Ahimas pašvaldība.

 

Šādus pieredzes braucienus rīko ar mērķi izzināt citas tautas kultūras tradīcijas, dzīvesveidu un vērtības, kā arī veidot kontaktus un paplašināt redzesloku. Jaunieši atzinīgi novērtē viesošanos citā valstī un iespēju uz brīdi iejusties kādā ģimenē.

 

Jau ziņots, ka Cēsu Valsts ģimnāzija sadarbojas ar Ahimas ģimnāziju dažādu projektu ietvaros, kā arī kopīgi rīko dažādus pieredzes apmaiņas braucienus. Š.g. pavasarī Cēsīs viesojās vairāk kā desmit vācu jaunieši no Ahimas ģimnāzijas un, dzīvojot latviešu ģimenēs, ieguva pieredzi par latviešu tradīcijām un tautas kultūru, savukārt augustā Cēsīs viesojās Ahimas pašvaldības delegācija.

 

Ahimas un Cēsu sadarbības līgums izglītībā, sociālajā jomā un kultūrā noslēgts jau vairāk kā pirms 16 gadiem un joprojām notiek aktīva sadarbība minētajās jomās.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv