Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 16.septembris  


Cēsu novadā uz tikšanos aicina dzejnieks Livars Jankovskis

16.septembrī plkst.17.30 Cēsu novada pašvaldības zālē Dzejas dienu gaitā notiks pasākums "Pacelties spārnos", kas būs radoša tikšanās ar dzejnieku Livaru Jankovski, aģentūru LETA informēja Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece Gunta Romanovska.

Dzejas lasījumu šodien papildinās Cēsu stīgu kvarteta mūziķu priekšnesumi.

Jankovskis ir ne tikai dzejnieks, bet arī eseju, epifāniju un miniatūru autors, režisors, pedagogs, kristīgas un citas tematikas izstāžu autors, savu grāmatu ilustrators.

Jankovska literārie darbi apkopoti astoņos izdevumos. Viņš veidojis kristīgas un citas tematikas izstādes: "Latvijas dievnami", "Koka baznīcas Latvijā", "Latvijas dievnami senajās fotogrāfijās", "Dzeja baznīcas tornī", "Krustu kalns", "Viss ir tik tuvu", "Vējš aiznesīs", "Dzeja lukturu gaismā", "Svētā Zeme", "Ceļš mani aizveda pie jūras", "Četri T-krekli", "Kurzemes vecie durvju kliņķi fotogrāfijās", "Pants ar mazu foto" un citas, lielākā daļa no tām ir ceļojošās izstādes.

No 9.septembra Cēsu bibliotēkā ir apskatāma Jankovska grafiskā dzejas izstāde, savukārt ar autora daudzpusīgo radošo darbību var iepazīties mājaslapā "www.livars.lv".Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv