Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 16.oktobris  


"Cilvēks, kurš pārvieto kalnus, sāk ar maziem akmentiņiem..."

 

 

 

Cēsu pilsētas pamatskola, sadarbībā ar Rīgas Tālmācības vidusskolu šajā mācību gadā saviem 8.,9.klašu jauniešiem piedāvā iespēju mācību gada laikā papildināt savas zināšanas profesionālās pilnveides izglītības programmā ”Panākumu Universitāte”.

Mūsu skolēniem ir piepulcējušies arī interesenti no Cēsu 1. pamatskolas un Cēsu 2.pamatskolas. Kopā tie ir 20 mērķtiecīgi  jaunieši, kuri gatavi ieguldīt savu laiku un enerģiju personīgajā izaugsmē un izcilu rezultātu sasniegšanā, kuri grib uzzināt, kā zināšanu iegūšanu var apvienot ar aktīvu darbošanos, kuri vēlas atklāt savu potenciālu un efektīvi to izmantot personīgo mērķu piepildīšanā.

Katru mēnesi plānota viena nodarbību diena. Mācības notiek Rīgā. 16.oktobris ir pirmā diena, kad jaunieši dosies pretim lielās dzīves iespējām.

Programmā ietvertās tēmas: uzņēmējdarbības pamati, mērķu sasniegšana, reklāma un sabiedriskās attiecības, motivācija, talantu atklāšana un izkopšana, intelekts un radošā domāšana, komunikācija, konflikti, prezentācijas māksla, pārliecināšanas māksla u.c.

 

Piedalies un sasniedz savu panākumu virsotni!

 

Māris Šķēle

Cēsu pilsētas pamatskolas direktorsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv