Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 16.novembris  


Instruktoru skola atzīmēja dibināšanas 7.gadaienu

Piektdien, 16.novembrī plkst.10.00 ar svinīgajām pusdienām Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skola atzīmēja dibināšanas 7.gadadienu. Pasākuma laikā NBS Instruktoru skolas personālu uzrunāja Mācību vadības pavēlniecības komandieris pulkvedis Valdis Tālbergs, Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, Mācību vadības pavēlniecības pakļautībā esošo mācību iestāžu komandieri un pārstāvji.

 

NBS Instruktoru skola dibināta 2000.gada 1.novembrī, lai nodrošinātu NBS ar vienotiem standartiem atbilstošu instruktoru sastāvu. Septiņu gadu laikā dažādos kursos to absolvējuši vairāk kā 2100 NBS instruktori un virsnieku kandidāti, kā arī, studentu militārās apmācības ietvaros, apmācīti vairāk kā 1200 rezerves karavīri un instruktori.

 

Kopš 2004. gada 4.augusta NBS Instruktoru skolas komandiera pienākumus pilda majors Jānis Lakševics. Šobrīd šajā mācību iestādē dien 60 profesionālā dienesta karavīri un strādā 30 militārie darbinieki, civilpersonas un līgumdarbinieki.

 

GODS VIENOTĪBA PRASME – rakstīts NBS Instruktoru skolas karogā un tā ir devīze, kuru par savu uzskata ikviens skolā dienošais un strādājošais.

 

 

Informāciju sagatavojis

NBS Instruktoru skolas

Mācību un plānošanas daļas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

Tālrunis: 4101437, e-pasts: Guntis.Karlsbergs@mil.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv