Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.novembris  


Miks Dukurs un deju studiju „Pro – X” Cēsu Kultūras centrā

16. novembrī plkst. 12.00 Cēsu Kultūras centrā Mika Dukura solokoncerts „Nevar saredzēt” ar deju studija „Pro –X”.

Dziesma „Nevar saredzēt” ir pati jaunākā no Mika Dukura repertuāra, pieteikta balsojumam Latvijas radio SEB Muzikālajā Bankā. Dziesmas teksta autors ir Rolands Ūdris un mūziku jaunajam singlam rakstījis gan Miks, gan R. Ūdris.

Miks dzimis Liepājā, uzaudzis Cēsīs un mācījies Cēsu 1. pamatskolā, tagad dzīvo Rīgā un veido savu solo karjeru. Savu pirmo nopietno soli mūzikas pasaulē spēris nodibinot grupu ar nosaukumu "Pent-in Dreams" ar kuru uzstājās "Eirovīzija 2008" atlasē kopā ar ELLI U. Piedalījies Latvijas TV5 populārajā muzikālajā konkursā "Helloy, Jūrmala", un TV3 veidotajā muzikālajā šovā „Koru kari”.

Miks Dukurs Latviju pārstāvējis ir arī ārzemēs — vairakkārt kļuvis par laureātu konkursos Polijā, otrā vieta ir izcīnīta Itālijā - jauno estrādes solistu konkursā „Crisalide”. 2008. gada jūlijā Miks piedalījās Starptautiskajā mūzikas festivālā "Slavjanskij Bazar" Baltkrievijā – Vitebskā.

 

Ieeja uz koncertu bez maksas.

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

e- pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv