Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 27.februāris   Vārda dienu svin: Līvija, Līva, Andra
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 16.novembris  


Cēsu novada NVO sarosījušās turpmākam darbam

Vispirms, skaidrībai, jāprecizē, ka ar zem Nevalstisko organizāciju vārda, runāts tiek arī par domubiedru grupām, sabiedriskā labuma organizācijām un aktīvistu apvienībām. 13. novembrī notika jau otrā, šo sabiedriski aktīvo ļaužu, tikšanās reize. Tās uzdevums bija diskutēt par informācijas apriti.

 Nolemts Cēsu mājas lapā izveidot sadaļu, kurā pašas organizācijas var atrast viena otru, apmainīties ar informāciju, paziņot lēmumus un notikumus. Tāpat te ikviens aktīvs iedzīvotājs varētu uzzināt sev interesējošās organizācijas koordinātas. Tas nepieciešams tāpēc, ka paši diskusijas dalībnieki jau pirmajā reizē informācijas trūkumu minēja kā būtisku aspektu, kas traucē darboties.

Pati Cēsu novada dome ir klāt šajās tikšanās reizēs un uzklausa sabiedriski aktīvo cēsnieku viedokļus un informāciju. Domes pārstāvji vairāk kārt uzsvēruši, ka NVO ir veids, kā komunicēt ar sabiedrību un otrādi. Lai gan domes durvis vienmēr ir bijušas atvērtas, varas pārstāvji norāda, ka ar to vien ir par maz. Vajadzīgs, lai pa šim durvīm arī kāds ienāktu.

Izskatās, ka NVO un domubiedru apvienības ir gatavas nākt un runāt, pat atjaunot NVO atbalsta punktu, kāds jau ir Cēsīs bijis. Apvienojoties ir vairāk materiālo un cilvēku resursu, tā ir vieglāk piesaistīt finanses un arī tīri cilvēcīgi – kopā ir vieglāk risināt daudzas lietas, nekā cīnīties pa vienam.

Pagaidām kopā apvienojušās 28 dažādu jomu grupas, taču ikviens, kurš gatavs darboties sabiedrības labā, aicināts pievienoties, e-pasts: cesuforums@cesis.lv

Atgādināsim, ka šo NVO sapulci ierosināja domubiedru grupa „Cēsu Forums”, kuras dalībnieku mērķis ir – aktivizēt sabiedrību un iesaistīt to apkārt notiekošajos procesos.

 

Sagatavoja

Evija Streiča – viena no „Cēsu Foruma”

(26780549)

 

  

Meklējam aktīvu cēsnieku!

 

 

Tu zini kādu, kurš par velti dara sabiedrībai un līdzcilvēkiem derīgas un vajadzīgas lietas? Tu zini kādu, kurš ar saviem darbiem un paveikto iepriecina citus, palīdz apkārtējiem, organizē ko lietderīgu un vērtīgu, pretī nesaņemot par to neko?

Pastāsti par šo aktīvo cēsnieku. E-pasts: cesuforums@cesis.lv

Mēs nemeklējam Gada cilvēku, populāru cilvēku vai varoni. Mēs meklējam kādu no mums, no sabiedrības vidus.

Mēs – tā ir domubiedru grupa „Cēsu Forums”. Mūsu mērķis, lai sabiedrība iesaistās apkārt notiekošajā.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv