Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 16.novembris  


Biznesa ideju konkurss “Cēsīs var!” gaida pieteikumus

Līdz 22. novembrim vēl ir iespējams pieteikties biznesa ideju konkursam "Cēsīs var!", ko rīko biznesa inkubators “Magnus” sadarbībā ar Cēsu novada domi. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanu, kā arī iedzīvotāju iesaistīšanos uzņēmējdarbībā.

Konkursā var pieteikties ikviens, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu — gan juridiskas, gan fiziskas personas. Lai piedalītos, ir jāiesniedz biznesa idejas apraksts brīvā formā. Plašāku informāciju un nolikumu var atrast konkursa tīmekļa vietnē www.cesis-var.lv. Lai idejas tiktu īstenotas, labāko autori saņems naudas balvas, kopējais apbalvojumu fonds ir 1000 latu. Tiks pasniegtas arī divas speciālbalvas:

·         Uzņēmējdarbības uzsākšanas fonda “Magnus” balva:

Fonds Magnus pēc saviem ieskatiem piešķirs vienu (vai vairākas) veicināšnas balvas —darba vietas nomas apmaksu inkubatorā “Magnus” uz trim mēnešiem.

·         Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centra balva:

Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs pēc saviem ieskatiem kādam no ideju autoriem 500 latu robežās apmaksās  idejas prototipa izstrādi un uzstādīšanu topošajā Vidzemes Zinātnes centrā.

“Mēs ticam, ka cēsniekiem ir lieliskas un konkurētspējīgas biznesa ieceres, kuru īstenošanai ir vajadzīgs atbalsts,” saka Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs. „Tāpēc kopā ar biznesa inkubatoru “Magnus” un citiem partneriem vēlamies atbalstīt šo ideju pakāpenisku realizēšanu, jo jaunu un veiksmīgu uzņēmumu veidošana Cēsīs ir mūsu visu kopējais mērķis.”

Biznesa inkubatora “Magnus” rīkoto konkursu  “Cēsīs var!” atbalsta Cēsu novada pašvaldība, Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs, Latvijas Hipotēku banka, laikraksts “Druva”, Nodarbinātības valsts aģentūra un SIA “DatnetIT”.

 

Papildus informācija: Madara Boša, biznesa inkubators “Magnus”

Tālr. + 37164122707

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv