Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 16.novembris  


19.novembrī Animācijas filmu programma bērniem

19.novembrī plkst.12:00 ikviens mīļi aicināts Izstāžu namā uz animācijas filmu programmu bērniem.

 

Valsts svētkus atzīmējot, ir sagatavota animācijas filmu programma bērniem, kurā tiks demonstrētas bērniem un pieaugušajiem iemīļotas latviešu multfilmas „Kad āboli ripo”, „Sarkanais jātnieks”, „Eža kažociņš”, „Velniņi” un „Joka pēc alfabēts”.

 

KAD ĀBOLI RIPO

Pilsētas nomalē, ābeļdārza vidū stāv senlaicīgs koka skapis, kuru par savu mājvietu izvēlējies Kaķis. Rudeņos viņš vāc ābolus konservēšanai, tumšos vakarus kliedē ar adīšanu. Mājīgajā skapī izmitinājies arī Kaķa draugs Pelēns. Šajā rudenī viņu rimto dzīvi pārtrauc pēkšņi dārzā ieripojusi ola.

 

SARKANAIS JĀTNIEKS

Humoristisks stāsts par mazu meitenīti, kurai piemīt Napoleona sindroms. Caur bērna prieku, viņa spēj pakļaut ne tikai vilku, bet arī pašas vecmāmiņu.

 

EŽA KAŽOCIŅŠ

Reiz sensenos laikos dzīvoja vecītis ar vecenīti. Viņi dzīvoja laimē un mīlestībā līdz sirmam vecumam, tikai bērnu tiem nebija, kad kādu dienu vecītis kāpostos atrada ezīti. Tā sākas pasaka par mīlestības un ticības nebeidzamo spēku, pasaka par Ezīti.

 

VELNIŅI

Divi velniņi izbēg no elles un nonāk zemes virsū. Ar savu burvestību viņi cenšas izstrādāt dažādus jokus ar godīgo saimnieku, bet viss ikreiz pavēršas pret abiem laupītājiem. Kad velniņi satiek skaisto un labo princesi, viņi drīz vien saprot, ka būt labam ir jaukāk un interesantāk nekā būt ļaunam. Viņi pamet elli, lai pārvērstos par diviem puikām.

 

JOKA PĒC ALFABĒTS

Filma ir īss asprātīgs stāsts par peli un žurku, kas ikdienā viena otru ķircinādamas rausta aiz astes, tomēr beigās kopīgi priecājas par pasauli, kas ir košām krāsām un pārmaiņām pilna. Filmas galvenā doma ir palīdzēt bērniem apgūt latviešu valodas alfabētu. Filmiņa, kurai mūziku sacerējis un kopā ar bērnu vokālo grupu “Nianse” iedziedājis Renārs Kaupers, bērniem alfabēta mācīšanos padarīs par jauku piedzīvojumu. Filmas mīlīgie tēli sagādās acij prieku arī tad, ja alfabēts jau apgūts.

 

 

Programmas garums 1 stunda

Biļetes cena Ls 1-

Biļešu iepriekšpārdošana Izstāžu namā no 17.novembra (vietu skaits ierobežots). Informācijai par biļetēm zvanīt:64123557

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv