Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.decembris  


Cēsnieki aicināti iesaistīties foto akcijā „Ziemassvētki Latvijā un pasaulē”

Ceļojumu un atpūtas portāls www.traveltalisman.lv izziņo jaunu foto akciju „Ziemassvētki Latvijā un pasaulē”. Tās ietvaros ikviens interesents tiek aicināts publicēt portālā fotogrāfijas, kurās redzamas un jūtamas Ziemassvētkiem raksturīgas noskaņas jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē – piemēram, skaisti un oriģināli pilsētvides rotājumi, ēku un objektu noformējumi, piesnigušie parki, lauki un ielas, fiksēti mirkļi no cilvēku ikdienas, svētku pasākumiem vai pašu piedzīvotajiem ziemas priekiem. Galvenais noteikums, lai piedalītos akcijā, ir fotogrāfijai pievienotais nosaukums vai komentārs, kas precīzi apraksta bildē redzamo notikumu vai objektu un tā atrašanās vietu.

 

Foto akcija vienlaikus ir arī konkurss, kura uzvarētāju noteiks paši portāla lietotāji, balsojot par bildēm. Tās fotogrāfijas autors, par kuru būs nobalsojuši visvairāk portāla lietotāju, saņems balvu.

 

Akcijas ideja ir vērsta uz to, lai vēl vairāk iedvesmotu cilvēkus svētkiem, mudinātu viņus saskatīt un novērtēt mākslinieku un citu iedzīvotāju radīto pilsētas svētku noformējumu vai organizētos pasākumus, kā arī dotu iespēju viņiem dalīties savās svētku sajūtās.

 

Bildes foto akcijas ietvaros aicinām publicēt līdz 2009.gada 5.janvārim (ieskaitot). Fotogrāfiju skaits nav noteikts vai ierobežots. Lai ievietotu portālā bildes un varētu balsot, ir nepieciešams tikai reģistrēties. Akcijas uzvarētājs tiks paziņots 2009.gada 7.janvārī. Papildu informācija par akciju atrodama portāla sadaļā „Ziemassvētkiem”. Skatīt šeit!

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv