Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 16.decembris  


Jaunieši Cēsīs rada svētku noskaņu

Cēsu pilsētas Jauniešu dome ir organizācija, kas aktīvi iesaistās pilsētas dzīvē, organizējot pasākumus gan jauniešiem, gan visiem cēsniekiem. Arī šajos Ziemassvētkos Cēsu pilsētas Jauniešu dome vēlējās aktīvi iesaistīties svētku sajūtas radīšanā Cēsīs.

 

Cēsu pilsētas Jauniešu dome piedalījās Rožu laukumā notiekošajā Ziemassvētku gadatirdziņā š.g.13. decembrī, dalot pašceptas piparkūkas un tēju. Ikkatram cēsniekam bija iespēja nogaršot jauniešu ceptās piparkūkas, jo ar Cēsu pilsētas domes atbalstu tika sacepti 15 kg piparkūku, kā arī siltas tējas aukstajā ziemas dienā netrūka, par to jāsaka liels paldies NBS Instruktoru skolai par sagādātajiem termosiem. Liela bija cilvēku atsaucība, kas priecēja.

 

Pavisam nesen, 11. decembrī, Cēsu Stacijas laukumā tika iedegta Ziemassvētku eglīte. Tās rotāšanu uzticēja Cēsu pilsētas Jauniešu domei. Jaunieši izdaiļoja eglīti ar paštaisītiem pušķiem un norādēm uz Ziemassvētkos iecienītākajām vietām, tādējādi saglabājot autoostas tematisko nozīmi. Liels paldies Cēsu pilsētas domei par tehnisko nodrošinājumu.

 

Cēsu pilsētas Jauniešu dome piedalījās arī Rožu laukuma egles iedegšanā pirmajā Adventē, iepriecinot cēsniekus ar pašceptām piparkūkām un siltu tēju.

 

Līdz šī gada beigām jaunieši plāno piedalīsies vēl dažādos ar labdarību saistītos pasākumos.

 

Cēsu pilsētas Jauniešu domes galvenais uzdevums ir veicināt aktīvu un radošu jauniešu dzīvi Cēsu pilsētā - izteikt, pieņemt un izanalizēt priekšlikumus un ierosinājumus, kas ir saistīti jauniešu interešu un vajadzību īstenošanu. Cēsu jauniešu domē darbojas vairāk kā 11 jaunieši, pārstāvot savas izglītības iestādes.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas Jauniešu
domes priekšsēdētāja
Egita Gaile
t.26378035Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv