Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 17.janvāris  


Cēsīs būs sava kultūras stratēģija

Cēsīs ir uzsākta pilsētas kultūras stratēģijas izstrāde 2008.-2013.gadam.

Stratēģijā tiks noteiks pilsētas prioritātes kultūras jomā, lai turpmākās kultūras norises noritētu koordinēti, nodrošinot augstvērtīgu kultūras piedāvājumu gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem.

 

Tā kā Cēsu pilsētas attīstībā jau vēsturiski nozīmīga loma ir piemitusi kultūrai – Cēsis ir atpazīstamas ar bagātu kultūrvēsturisko mantojumu, mūzikas un mākslas tradīcijām, tad arī turpmāk pilsētas pašvaldība ir iecerējusi veicināt sadarbību ar iedzīvotājiem un uzņēmējiem, attīstot daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu.

 

To, ka Cēsu pilsētai piemīt liels radošais potenciāls, pagājušajā gadā vēlreiz apstiprināja Cēsu 800 jubilejas svinības, kas guva atzinību ne tikai vietējā, bet arī Baltijas mērogā  -  starptautiskā organizācija Baltijas Pilsētu Apvienība ir piešķirusi Cēsu 800 jubilejai goda nosaukumu - 2006.gada labākais kultūras festivāls Baltijā.

 

Cēsu kultūras stratēģijā paredzēts noteikt turpmākos darbības virzienus, kādā veidā pilsētā būtu uzturama radoša vide iedzīvotāju izaugsmei, nodrošināts kultūras nozīmes pieaugums pilsētas ekonomiskajā attīstībā, tai skaitā kultūrtūrisma veicināšanā, kā arī noteikta kultūras loma atpazīstama pilsētas tēla veidošanā.

 

Kultūras stratēģijas izstrādē tiks pieaicināti dažādu nozaru eksperti, kā arī veiktas konsultācijas ar ārvalstu kultūrplānošanas speciālistiem. Stratēģiju paredzēts izstrādāt līdz šī gada novembrim.

 

Papildu informācija:

Ilona Asare

Kultūras stratēģijas izstrādes darba grupas koordinatore

Tel. 4122431

E-pasts: ilona@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv