Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 17.janvāris  


Cēsīs viesojās Ukrainas nevalstisko organizāciju vadītāji

17. janvārī uz tikšanos Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, ieradās Ukrainas Nevalstisko organizāciju vadītāji un biedrības „Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” pārstāvji.

 

Ukrainas delegācijas sastāvā bija pieci Ukrainas NVO reģionālo tīklu vadītāji no tādām organizācijām kā Doņeckas biznesa un lietišķo sieviešu līga, Doņeckas reģionālās attīstības aģentūra, Austrumukrainas resursu centrs, Dņepropetrovskas dzimumu līdztiesības un krīzes centrs, kā arī no Dņepropetrovskas reģionālās attīstības asociācijas.

 

Viesus uzņēma Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” direktore Iveta Sietiņsone un nodaļu vadītāji. Aģentūras apmeklējuma iemesls galvenokārt bija vēlme uzzināt un praksē redzēt, kā Cēsīs tiek risināti sociālie jautājumi, kādi ir sociālā darba principi, kā arī pašvaldības sadarbību ar vietējām NVO. Viesiem izrādīja Rehabilitācijas centru bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem, Dienas centru pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, pagaidu naktspatversmi, kā arī Dienas centru ielu bērniem un bērniem no sociālā riska ģimenēm.

 

Cēsīs viesi tikās arī ar Ģirtu Beikmani, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas prezidentu.

 

Ukrainas reģionālo nevalstisko organizāciju tīklu vadītāji no Doņeckas un Dņepropetrovskas Latvijā viesojas pavisam septiņas dienas. Šajā laikā notiek tikšanās ar iespējamiem sadarbības partneriem Rīgā, Cēsīs, Ogrē, Lielvārdē un Daugavpilī. Viesi tiekas ar vietējo pašvaldību un vietējo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kas nodarbojas ar cilvēktiesību un sociālās palīdzības jautājumu risināšanu un ir iesaistīti vietējās pašvaldības un nevalstiskā sektora vadītajos ģimenes atbalsta un nabadzības novēršanas sociālajos projektos.

 

Latvijā viesi ieradušies pēc Biedrības „Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” ielūguma.

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv