Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 17.janvāris  


Īpašniekiem ir jārūpējas par ietvju tīrīšanu

  Šoziem sniegu tomēr esam sagaidījuši tāpēc gribu atgādināt Cēsu novada pašvaldības Saistošos noteikumus Nr. 32, kas nosaka, ka novada nekustamo īpašumu īpašniekiem ir jānodrošina īpašumam piegulošās teritorijas – gājēju ietves tīrīšana līdz brauktuvei, kā arī iebrauktuvju tīrīšana. Izņēmums ir sabiedriskā transporta pieturas, to tīrīšanu nodrošina pašvaldība. Vēl gribu atgādināt, ka tīrot ietves, nedrīkst mest sniegu uz brauktuvēm.

  Iepriekšējos gados Cēsīs pašvaldības īpašumiem pieguļošās ietves no sniega attīrīja stipendiātu programmas darbinieki un sētnieki. Darba kvalitāte ne vienmēr bija apmierinoša un saņēmām iedzīvotāju pārmetumus. Šoziem, pirmo reizi  šo darbu veicam ar diviem minitraktoriem  AVANT un ietves tiek tīrītas un kaisītas ātri un kvalitatīvi. Kāpnes, gājēju celiņus, autobusu pieturas un citas teritorijas, kuru sakopšanā nepieciešams roku darbs, tīra trīs sētnieki. Kastes ar kaisāmo materiālu ir uzstādītas tikai tajās vietās, kur strādā pašvaldības sētnieki.

Informāciju sagatavoja

Anita Bukeja

Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas komunālinženiere

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv