Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2013.gada 17.janvāris  


Cēsīs viesojas pedagogi no Zviedrijas

Projekta NORDPLUS ietvaros 2013. gada 17. un 18. janvārī Cēsu internātpamatskolu – rehabilitācijas centru iepazīšanās vizītē apmeklē četri pedagogi no Blastadsskolas, Linčēpingas Zviedrijā. Delegācijas sastāvā ir skolas direktora vietniece Asa Norberga un trīs pedagogi Bengts Malmgvists, Eva Iversena un Kristers Springfelds.

 

Savu viedokli par projekta aktualitāti pauž Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra direktors Zigmunds Ozols: “Esam atvērta skola daudzkultūru un starpkultūru izglītībai. Svarīgi nezaudējot savu individualitāti, mācīties dzīvot multikulturālā sabiedrībā. Strauji mainīgā pasaule, pieprasa spējas ātri pielāgoties, mācīties un mainīt esošās vērtības un pārliecības. Skolēnu mācīšanās vairs nav gatavošanās darbam, bet tas jau ir darbs. Esmu pārliecināts, ka sadarbība ar Blastadsskolas pedagogiem un skolēniem veicinās izglītības radošuma, jauninājumu attīstību un izglītības kvalitātes uzlabošanu abās skolās, kā arī daudzvalodības apguves motivāciju”.

 

Vizītes laikā Cēsu novada pašvaldībā ar viesiem tikās domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs. Savā prezentācijā domes priekšsēdētāja vietnieks iepazīstināja viesus ar Cēsu novada aktualitātēm.

 

Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra kolektīvs viesiem prezentēs skolu. Pedagogi vadīs atklātās stundas, un kopā ar Zviedrijas kolēģiem tās analizēs, tādējādi mācoties cits no cita. Ļoti nozīmīga projekta rezultātu sasniegšanā būs kopīga tālāko projekta aktivitāšu plānošana. Brīvajā laikā viesi iepazīsies ar Rīgu, Cēsīm un Cēsu Jauno pili.

 

Iepazīstot Zviedrijas pedagogu mācīšanas metodes iepriekšējos projektos, esam pārliecināti, ka abu skolu tālākā sadarbība būs produktīva, elastīga, vērsta uz inovācijām un nākotni.

 

Augstu novērtējam Blastadsskolas pedagogu iniciatīvu un pateicamies par projekta pieteikuma sagatavošanu!

 

Attēlā: Cēsu novada priekšsēdētājs Gints Šķenders tiekoties ar Blastadsskolas pārstāvi Evu Iversenu.

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Izglītības nodaļas metodiķe

Biruta DambīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv