Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 17.februāris  


Hipotēku banka – Cēsu 800gades sadarbības partneris

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Hipotēku banka – Cēsu 800gades sadarbības partneris

 

 

Šodien, 17.februārī, domē tikās Cēsu pilsētas domes un Hipotēku bankas vadītāji - Gints Šķenders un Inesis Feiferis. Tikšanās iemesls pārrunāt kopējo sadarbību un intereses Cēsu astoņsimtgades sagaidīšanā.

Sarunas laikā tās dalībnieki – no Hipotēku bankas Inesis Feiferis, Anita Rasiņa un Juris Rūtenbergs,  no domes puses Gints Šķenders, Andris Mihaļovs un Jolanta Borīte apsprieda Hipotēku bankas vietu svētku kulminācijas pasākumos, kā banka redz sevi šo svētku atbalstīšanā. Interesējoties par programmu detalizēti, Hipotēku banka sevi pieteica kā atbalstītāju Raimonda Paula Dziedāšanas svētkiem (koncerts notiks 15.jūlijā). Sarunas gaitā banka uzklausīja Cēsu pašvaldības vēlmes, ko cēsnieki Hipotēku bankas dāvinātajā pulkstenī Vienības laukumā pēc 800gades dienu skaitīšanas gribēs redzēt. Priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs deva priekšlikumu uzstādīt gaisa temperatūras mērījumu tablo. Kā ziņots iepriekš Hipotēku banka arī ir uzņēmusies šefību pār Avotu ielejas parka ierīkošanu. Tas nākotnē solās būt viens no oriģinālākajiem parkiem pilsētā, kur raksturīgā daba ies ciešā sasaistē ar mūsdienu tehnoloģijām. Arī šogad, veicot labiekārtošanas darbus, banka devusi savu akceptu finansiāli atbalstīt projekta ieceri.

 

Hipotēku banka ir viena no pirmajiem partneriem, kura 2004.gadā atsaucās Cēsu pašvaldības aicinājumam sadarboties Cēsu 800 gades sagaidīšanā. 2004.gadā Hipotēku banka pilsētas centrālajā Vienības laukumā uzstādīja pulksteni ar laikrādi, kas skaita atlikušās dienas līdz lielajām svinībām 2006.gada 15.jūlijā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv